Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki z #rzeszow

Jak wiecie szykujemy się do przeniesienia firmy do Rzeszowa i szukamy tam lokalu.
W internecie codziennie sprawdzam ogłoszenia, ale czasami zdarzy się że stoi jakiś lokal wolny, wisi karteczka z nr tel a ogłoszenia w necie brak, często tak robią np starsi ludzie czy ktoś mega zajęty.
Jakbyście gdzieś zauważyli jakiś lokal w miarę dobrej lokalizacji z taką karteczką to dziękuję za info.
Jak podrzucisz kontakt i rzeczywiście weźmiemy ten lokal to masz u nas gratis dowolne spodnie i koszulkę.
A jak nie weźmiemy to 20% rabatu na wszystko z oferty, dla tych którzy podrzucą jakiś cynk, rozejrzą się po swojej okolicy.
Na zdjęcie foto podglądowe lokalu( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dzięki za pamięć i dobre rady, fajni ludzie w RZ mieszkają!
LUXED_pl - Mirki i mirabelki z #rzeszow

Jak wiecie szykujemy się do przeniesienia ...

źródło: comment_0BfFslwMhGEvm9pmEfzA9pp0tHxbeTwE.jpg

Pobierz
  • 57
@piotr167: W galeriach by nas interesował, ale jakoś nie mam przekonania że podnosząc ceny o 50-70% ludzie chętnie kupowaliby te ubrania. Bo przy tych astronomicznych czynszach nie da się oferować dobrej jakości w niskiej cenie.
Lokal gdzieś w Rzeszowie, przy jakimś pawilonie, ew wolno stojący np tutaj fajna lokalizacja, bo to będzie sprzedaż internetowa + odbiory osobiste a jak ktoś wejdzie z ulicy to na tablecie będzie miał dostęp do oferty
@LUXED_pl: No a galeria graffica? Tam jest chyba kilka wolnych stoisk. Znajdziecie też w europie tam gdzie ma marcel przystanek. To są galerie których lata świetności dawno minęły, ale chyba mogły by wam pasować.
@piotr167: Tylko się zastanawiam. Czy jest sens płacić połowę ceny rzeszowskiej czy millenium za grafiicę czy europę? No chyba nie ma, bo nie ma tam o połowę ludzi mniej tylko o kilkanaście razy ludzi mniej.
A niestety czynszu w galerii za 20-30zł/m2 się nie znajdzie. W dwóch wiodących galeriach koszt to ok 150zł/netto m2 po wszystkich opłatach+personel na dwie zmiany i umowa na 5 lat. Za duże ryzyko albo za bardzo
@WonszUmyslu: jestem 2gi w kolejce, w poniedziałek się okaże, ale czuję że się spóźniłem:/ może Ty wynajdziesz jakiś? będę na weekendzie to biorę rower i jeżdżę dookoła Rzeszowa, może coś trafię
@piotr167: Brzmi jak marzenie ta ulica( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko jakbym chciał stacjonarkę to z 200m2 potrzeba a tu za dobrą lokalizację na mieście naprawdę spora kwota się szykuje. Dlatego szukam ok 100m2, sprzedaż internetowa jak teraz od wielu lat+odbiory osobiste a jak ktoś wejdzie z ulicy to na tablecie sprawdzi ofertę, jak coś znajdzie to się da do przymiarki, szatnia te sprawy( ͡° ͜ʖ
@piotr167: Ale klienci to głównie faceci, więc kamerek w szatniach nie będzie;) Szkoda mi tego lokalu na Lewakowskiego bo obok Fitness Curves( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłby cień nawiązania współpracy, jeszcze nie wiem jakiej ale coś by się wymyśliło( ͡° ͜ʖ ͡°)