Wpis z mikrobloga

Przestało mi działać na stronie przewijanie kółkiem myszki ale tylko w przeglądarce chrome. Na FF wszystko działa dobrze, strona mobilna też działa poprawnie a na chrome nie działa. Nie wiem właściwie od kiedy, bo odkryłem to wczoraj całkiem przypadkowo, ale na 100% na początku miesiąca działało poprawnie.

Po wejściu w narzędzia dla programistów w chrome, w elemencie "mousewheel", po naciśnięciu "remove" na pierwszym albo drugim zaznaczonym na zdjęciu elemencie, przewijanie zaczyna działać. Niestety, na tym kończą się moje "umiejętności". Nie mam pojęcia co to znaczy i co i gdzie trzeba pozmieniać.

Nie mogę skontaktować się z osobą, która mi tę stronę robiła 1.5 roku temu i dlatego pytanie do Was, czy ktoś byłby w stanie naprawić ten problem? (oczywiście odpłatnie)

#webdev #webmastering #jquery
lasic00 - Przestało mi działać na stronie przewijanie kółkiem myszki ale tylko w prze...

źródło: comment_7HdpNhchTe84JAXJnhhfu70TXLjtPCnF.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@lasic00: myślę, że sporo by się poprawiło, gdybyś wrzucił na stronie poprawny link do jquery. Bo większość bibliotek wywala się przez to, że brakuje im jquery.
  • Odpowiedz
@carving85: nie obrażam się, ja się znam na produkcji rolet nie na stronach ;)
@doger: dzięki Panowie za pomoc, jak na razie jeden z Mirków zaoferował się z pomocą, to nie będę nic w kodzie grzebał, zwłaszcza, że się na tym nie znam :|
  • Odpowiedz