Wpis z mikrobloga

Faceci w necie robią sobie heheszki z #metoo, że te #rozowepaski takie przewrażliwione. Kisnę z tego trochę, bo ci sami faceci robią się straszne spięci i zniesmaczeni perspektywą przebywania w pobliżu geja. A dlaczego? A no dlatego, że wiedzą, że gej patrzy na nich w ten sa sposób w jaki oni patrzą na kobiety. ( )
#przemysleniazdupy, #niepopularnaopinia i chyba trochę #lgbt
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vegaushp: Myślisz, że nie gapi się na Twój tyłek i nie myśli sobie żeby z chęcią zapakował w niego cieplutką bagietkę? ( )
  • Odpowiedz
  • 6
@Amayor jak moze mi przeszkadzac cos, co ktos mysli? W ogole o c--j chodzi z tym metoo, kilka moich kolezanek wpisalo to sobie na fejsie, jakby to w ogole mialo cos zmienic. Mam rozumiec, ze te moje kolezanki bylt molestowane seksualnie, czy mysla, ze byly bo ktos spojzal na ich tylek i c---i? Jezeli to jest molestowanie seksualne to ja j---e... kobiety tak nie robia? Czy to sa podwojne standardy? Obcinanie
  • Odpowiedz
@Dymass: Mi osobiście nie przeszkadza co kto myśli, dlatego tym bardziej bawią mnie ludzie panikujący w obecności geja. ¯\_(ツ)_/¯
Nie wiem co przeżyły Twoje koleżanki, ale ja na przykład przeżyłam w swoim życiu:
1. Klepnięcie w tyłek przez gościa 60+.
2. Koleś którego kojarzyła z podstawówki złapał mnie i ściskał i próbował pocałować (na przystanku tramwajowym) co skończyło się dla niego soczystym liściem.
3. Profesor podczas konferencji proponował mi pójście
  • Odpowiedz
@Amayor: To niezła metoda, żeby wytłumaczyć niektórym facetom jak działa takie niechciane pożądanie i że niekiedy ludzie mają tę granicę naprawdę delikatną. Molestowanie mężczyzn przez kobiety zbywają heheszkami, że facet zawsze ma ochotę, ale przykład z homoseksualistami często daje do myślenia.
  • Odpowiedz
  • 1
@Amayor nadal uwazam, ze "o c--j chodzi" z prostej przyczyny: takie akcje to szum medialny. Nie zyjemy na pustkowiach post apo, takie rzeczy sie zglasza wladzom. Mozna zlozyc doniesienie na policje, ze bylo sie molestowanym. Jesli sprawa miala miejsce w szkole, pracy czy na uczelni to mozna to zglosic przelozonemu. Bo czy za wpisem na fb idzie jakas konkretna reakcja? Zwracanie uwagi na problem to jedno, ale pozostawanie biernym, to drugie.
  • Odpowiedz
@Dymass: Jednym z celów takich akcji jest właśnie pokazanie, że "nie jesteś sama" z tym problemem i że należy takie rzeczy zgłaszać. Dla wielu ludzi molestowanie to temat tabu, a takie akcje to krok w stronę, żeby to się zmieniło.
  • Odpowiedz
@Dymass:

Nie zyjemy na pustkowiach post apo, takie rzeczy sie zglasza wladzom. Mozna zlozyc doniesienie na policje, ze bylo sie molestowanym


Że niby jak? "Panie władzo, on mnie klepnął w tyłek"? Poza tym serio, mam iść na policję i zgłaszać swojego wujka? Co do uczelni - było przy tym kilku świadków i każdy z nich gadał rzeczy w stylu "No co Ty, nie zgłaszaj tego. Ja tam się nie będę
  • Odpowiedz
@ediz4:

a jak kobiety patrzą na mężczyzn?


Nie wiem o co dokładnie chodzi w Twoim pytanie, ale mogę Cię zapewnić, że kobietom raczej rzadko zdarza się spojrzeć na faceta i pomyśleć sobie "O kurde, ale on ma dupę, ale bym go sobie wyruchała" ;), i raczej też nie zdarza się nam "rozbierać facetów wzrokiem" bo szczerze mówiąc nagi facet to na ogół średnio atrakcyjny widok. ¯\_(ツ)_/¯ Ale kochamy Was za
  • Odpowiedz
bo szczerze mówiąc nagi facet to na ogół średnio atrakcyjny widok.


@Amayor: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem o co dokładnie chodzi w Twoim pytanie, ale mogę Cię zapewnić, że kobietom raczej rzadko zdarza się spojrzeć na faceta i pomyśleć sobie "O kurde, ale on ma dupę, ale bym go sobie wyruchała" ;), i raczej też nie zdarza się nam "rozbierać facetów wzrokiem"...

No nie wiem
  • Odpowiedz
@ediz4: Hmm... myślę, że kobiety (przynajmniej część) ma identyczne potrzeby jak faceci, ale różnimy się tym, że większość facetów jest dla nas odpychająca. Zdaje się, że natomiast dla facetów większość kobiet jest znośna/atrakcyjna/nadająca się do zaliczenia?
Do tego dla kobiet na ogół s--s idzie jakoś w parze z emocjami - jakąś formą zauroczenia.
  • Odpowiedz
@Amayor:

ale różnimy się tym, że większość facetów jest dla nas odpychająca...

Czyli potwierdzasz zasadę że kobietom niezależnie od urody podobają się tylko faceci od 8 do 10 w skali wykopu?

Do tego dla kobiet na ogół s--s idzie jakoś w parze z emocjami - jakąś formą zauroczenia...

To raczej nie jest zależne od płci
  • Odpowiedz