Wpis z mikrobloga

Spotkał mnie mały niespodziewany problem. Mianowicie podłączam telefon do ładowania i nie ładuje. Zrozumiałbym gdyby coś się #!$%@?ło na amen, ale telefon widzi że jest ładowany, wyświetla mi komunikat ze za 5h telefon zostanie naładowany(5h a mam quick charge) - po czym po 5h oczywiście nie jest naładowany. Pomimo, że jest podłączony i tak zżera baterię. Próbowałem ładować podłączając do laptopa poprzez usb, próbowałem przez normalny kontakt - to samo.
Jeśli to ma znaczenie - telefon to Mi5s Plus.

#xiaomi
  • 7
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: no to czekamy na kolejny komentarz wykazujacy chociaz szczatkowa inteligencje.
Ale wiadomo #heheszkilepsze

@login_anonimowy: sprawdz zuzycie baterii w appce, chociaz watpie zeby cokolwiek bylo w stanie tak zrec.
Sprawdz kabel ktorym ladujesz telefon czy przypadkiem gdzies sie nie przerwal, jesli masz inny lub przejsciowke na usb-c to do dziela.
  • Odpowiedz
@login_anonimowy: jaki soft masz na nim zainstalowany?
Pierwsze co kombinowalbym inny kabel. Pozniej ewentualnie przyjrzalbym sie gniazdu ladowania usb. Czy cos tam nie peklo, nie dostalo sie nie syfi. Aczkolwiek dziwi mnie to 0% na baterii.

@PMV_Norway: no ta czyli jednostkowy przypadek mozna aproksymowac na wszystkie telefony, brzmi legitnie.
  • Odpowiedz