Wpis z mikrobloga

@Marcin_Koks:
1. Nie wspomniałem słowem o Tusku.
2. Mówiłem tylko o jednej z najważniejszych decyzji w poprzedniej kadencji.
3. Znajdź mi jednego ekonomistę, który uważa, że obniżenie wieku emerytalnego do najniższego w Europie jest korzystne i nie sprowadzi katastrofy.
4. Ludzie narzekają na 500+, ale to nie ten program socjalny zarżnie naszą gospodarkę, a właśnie ten wiek emerytalny.
@Tajch: łykałeś temat o dorej parti po chociaż ta partia zniszczyła dużo krajowych firm, dała zgodę na dalsze okradanie polaków przez firmy typu amber-gold reklamując twarzą syna polityka... nie szkoda ci siebie? znaczy się twojego odbytu?
@ZaplutyKarzelReakcji napisałem w spółce Amber Gold, a OLT był spółką Amber Gold ... mogłem to jaśniej napisać, że w jednej ze spółek Amber Gold ale myślałem że to oczywiste

@Tajch Do prowadzenia piramidy finansowej nie szuka się fachowców tylko ludzi, którzy stworzą parasol ochronny
@ZaplutyKarzelReakcji Nie no na pewno Michał dostał prace bo jest wykształconym fachowcem, to że jego tata był w tym czasie premierem nie miało kompletnie żadnego znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@adamopol: Oczywiście, że miało znaczenie, większość firm przyjęłaby syna premiera, nieważne na jakie stanowisko by aplikował. Tylko, że ty #!$%@? głupoty jakoby to Donald mu tą pracę załatwił.
@tommo21: nie znoszę Tuska i PO za wiele rzeczy, ale tutaj MIAŁ RACJĘ, że podniósł ten wiek.

To ironiczne, że PiS zwie się prawicą, a rozdaje kasę i przywileje jak jakieś RAKŁEM.

Podniesienie (i zrównanie) wieku emerytalnego to obowiązek, zwłaszcza w obliczu takiej a nie innej demografii.

Działania rozdawnicze PiSu wyglądają jak ten dialog z "kariery Nikosia Dyzmy", gdzie pada "a za co wykupimy te obligacje jak koniunktura nie przyjdzie? A