Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie, wyborcy demokratycznej opozycji, wystarczy, że ci zrobią następujące rzeczy i już mają mój głos na kolejną kadencję:
1. Oczyszczą TVP z Holeckich i Rachoni
2. Zamkną największych wałkarzy, jak np. Obajtek (mam nadzieję, że nie ucieknie do Argentyny lub Izraela)
3. Odkręca najgłupsze zmiany pisowskie, jak zakaz handlu w niedziele czy całkowity zakaz aborcji
4. Poprawią stosunki z krajami UE na neutralne i przyjacielskie bo teraz jesteśmy skłóceni ze wszystkimi prócz Węgier, nawet Czechami

Więcej mi nic nie trzeba, będę bardzo zadowolony. Myślę, że to nie są duże wymagania.

#wybory #bekazpisu
  • 194
  • Odpowiedz
3. Odkręca najgłupsze zmiany pisowskie, jak zakaz handlu w niedziele czy całkowity zakaz aborcji


@Syn_Tracza: i już widać jakie ludność ma priorytety... nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Najpierw niech się dogadają bo jednak sporo tam jest rożnych środowisk zobaczymy za rok jak to będzie wyglądać. Jedno jest pewne PIS nie mógł dalej rządzić co dalej czas pokaże
  • Odpowiedz
  • 6
3. Odkręca najgłupsze zmiany pisowskie, jak zakaz handlu w niedziele czy całkowity zakaz aborcji


@Syn_Tracza: #!$%@? tam odkręcą, póki dudeł ich będzie blokować
  • Odpowiedz
  • 184
nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


@wiesiu2: widać twoje ograniczenia dlatego konfa nie bedzie miała nigdy większego poparcia. Nikogo nie obchodzi gospodarka jak jestes katotalibem
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza:
Niezależna prokuratura

+ zawrócenie drogi populizmu:
zamiast 500+ skupienie się na dotowaniu szkolnictwa
zamiast 13/14 emerytur skupienie się na inwestycje w służbie zdrowia.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: To jest za mało. Muszą #!$%@?ć politykę centralizacyjną i wszystkie jej projekty w drobny mak, zlikwidować urząd wojewody, zwiększyć rolę samorządów wojewódzkich i przestać je ograbiać, urealnić siłę mandatów wyborczych zgodną z demografią i rozmieszczeniem populacji, zreformować cały wymiar sprawiedliwość #!$%@?ąc stamtąd pisowskie kanalie i przede wszystkim, a w zasadzie na pierwszym miejscu wprowadzić cały szereg bardzo trudnych do zdemontowania bezpieczników w systemie, które w przyszłości uniemożliwią konfederopisowi i wszelkim
  • Odpowiedz
  • 86
i już widać jakie ludność ma priorytety... nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


@wiesiu2: Naucz się czytać, potem odpisuj. Teraz kobiety umierają bo mają urodzić dziecko, które umrze 2 minuty po porodzie. O gospodarce też pisałem. Np. zakaz handlu.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: wystarczy zmienić zarząd w szpitalu, bo jedna z tych co zmarła w tym roku to przez relikwie JP2 a nie zakaz aborcji w przypadku zagrożenia życia którego obecnie nie ma
  • Odpowiedz
@wiesiu2: Czytanie między wierszami level konfa = nawet jak nie ma wierszy to sobie dopisuje treść która mu pasuje. Gdzie tam masz coś o "skrobanka bez ograniczeń, #!$%@?ć gospodarkę"?
  • Odpowiedz
już widać jakie ludność ma priorytety... nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


@wiesiu2: niebywałe, że dla niektórych ludzi proste zmiany w kwestii praw człowieka mają priorytet przed długim i bolesnym procesem naprawy gospodarki.
  • Odpowiedz