Wpis z mikrobloga

Już wkrótce zostanę adopcyjnym tatą, z tej okazji pytałem na mirko o foteliki samochodowe. Napisałem, że jeżeli ktoś ma coś fajnego używanego, to jestem otwarty na propozycje. W wiadomości prywatnej odezwał się @benzdriver, że jak mogę poczekać trochę, to mi może podesłać coś od siebie z UK, w międzyczasie podesłał foty tegoż fotelika, a że czasu jeszcze trochę mam, to przystałem na propozycję. Dostałem od niego porządny, niezniszczony fotelik z ISOFIX, który ma dobre wyniki w testach ADAC i co najlepsze, Benz nie chciał za niego, ani za przesyłkę żadnej kasy. Jestem mu bardzo wdzięczny, bo jak się domyślacie, wydatków mam teraz sporo. Nie mogliśmy się z żoną przygotować wcześniej, bo w sumie nie wiedzieliśmy, jakie dziecko dostaniemy (wiek do 3 lat i nie wiadomo czy chłopiec, czy dziewczynka).

Dziękuję Pan @benzdriver, zwłaszcza, że to jego nie pierwsza i zapewne nie ostatnia sympatyczna akcja przykład: http://www.wykop.pl/wpis/26646761

Dodam jeszcze, że @benzdriver jest bardzo pomocnym i szanowanym mirkiem w tagach #samochody i #motoryzacja. Niedawno z jego pomocą sam sobie naprawiłem samochód. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #dzieci #adopcja #pogopadoptuje #wykop
Pobierz pogop - Już wkrótce zostanę adopcyjnym tatą, z tej okazji pytałem na mirko o foteliki...
źródło: comment_TWPTTELdoW3WBB5qZvJut0IjKfo5jHXM.jpg
  • 84
@Pisq: Kluczowy jest test psychologiczny multiselect, gdzie nikt cię nie ocenia personalnie, tylko twoje wyniki w wystandaryzowanym teście. Kluczem do sukcesu jest odpowiadać szczerze i jeżeli nie jesteś jakaś "dziwna" to przechodzisz.
kurde. Ja mam swoje i z nimi nie wytrzymuje. Ja bym z wlasnej woli sie w rodzicielstwo nie pchal. No ale to moje zdanie


@Lester_Burnham: strasznie to smutne. Nie powinnscie miec dzieci, juz chyba gdzies narzekales na swoje potomstwo, a raczej sam fakt ich posiadania. Popsute zycie i dla Was z taim podejsciem, i dla nich, ze sie staly dla Was problemem...
Ja jestem w koncowce 8 miesiaca ciazy i caly
@agaja: ten akurat to na rynek brytyjski jest głównie, w Polsce łatwiej znajdziesz inne. W każdym razie modeli jest opór. Jeżeli macie opcję montowania na isofix, to bierzcie takie, foteliki dołączane do wózków, to najczęściej kiepski pomysł jak coś. Wózek natomiast polecam bebetto.
@pogop: gondolke mamy od brata, dopiero potem bedziemy szukac spacerowki. Ale dzieki, zapisze sobie :)

Fotelik planujemy porzadny, bo jednak to sa kweste bezpieczenstwa, oszczedzac mozna na wanience, bajerach przy lozeczku itd, ale jednak tutaj inna bajka i nie ma co bawic sie w najtansze, budzetowe opcje mimo wszystko.
Ja jestem w koncowce 8 miesiaca ciazy i caly czas widze, jak moj maz sie cieszy na zblizajace sie narodziny mlodego i nastawia sie na opieke nad nim.


@agaja: Niestety to jeszcze nic pewnego, przyszłość to zweryfikuje. Znałam takiego co się cieszył i planował, co bedzie z dzieckiem robił, a potem stał się wielkim nieobecnym w życiu dziecka, rzeczywistość okazała się inna od jego wyobrażeń. ( ͡° ͜ʖ ͡
@Bemiko: akurat jestem jakoś spokojna, zwlaszcza, ze oboje zdajemy sobie sprawę, że dziecko to kupa radości. Z przewagą kupy jakiś dluzszy czas :p i nikt się nie nastawia, że od razu nie wiadomo co będzie :)
@agaja dobre foteliki to maxi cosi-zarowno pierwsza kolyska jak i nastepny. Niby teraz jest moda by nastepny fotelik(13-36kg) tez byl montowany tylem do kierunku jazdy, ale zdecydowanie nie polecam, bo wieksze i kumate dziecko zdecydowanie wygodniej ma jadac przodem, no i ma wiekszy zakres ruchu. a wozki zdecydowanie na pierwszy wozek to Jedo Fyn jak dla mnie najlepszy wozek.