Wpis z mikrobloga

@glukonard: A co zrobiles do tej pory? W jakich momentach sie resetuje? Podkrecales procesor/karte? Moze wirus? Moze ktoras czesc umiera albo nie jest poprawnie podlaczona? Moze w gniazdku pradu braknie, sprawdzales cos innego niz komputer na tym gniazdku? Kurz? Pasta na procku?
@sops: Resetuje sie w losowych momentach, procesor jest podkręcony z 3,2GH do 3,5GH ale próbowałem na obydwu i jest tak samo, korzystam z Kaspersky'iego i nic nie znajduje, wszystko jest podłączone poprawnie i pod gniazdko mam podłączonego kompa i modem z routerem a resetuje sie tylko komp, kurz i pasta były ogarniane +- 1 miesiąc temu.
@sops Czasami podziała kilka godzin, a czasami nawet się nie uruchomi, adwcleanerem czyściłem i nic nie było, z używanych mam płytę procka ram reszta nówki, a dzieje sie tak blisko 3 miechy i działo sie tak od momentu, gdzie dokupiłem ram i grafikę, ale grafika nie jest problemem bo nawet po podłączeniu starej jest taki sam problem.
@sops Też tak myślałem, ale miałem okazje podłączyć kompa poza domem i nie było z nim problemu. Nawet zabrałem go do speca, żeby przebadał sprawę i 8h trzymał pod obciążeniem - nic się nie działo
@sops Próbowałem dzisiaj zamieniać ram miejscami i działa tylko wtedy, kiedy stary ram jest w 1 slocie, a nowy w 2 inaczej komputer działa, ale monitor tak jakby nie wykrywał komputera.
@glukonard: Ze co ze niby? U innych wszystko dziala a u Ciebie sie rozwala? Doszlo u Ciebie w domu kiedys do jakies masakry albo mieszkasz na dawnym cmentarzu Indian i moze duchy Cie podrywaja? Moze gorszy prad leci w kablu? Nagle i drastyczne spadki napiecia i w efekcie reset ale... jak kombinujesz z ramem i wszystko dziala tylko monitor swiruje to jest zagadka. A sprobuj tylko z jedna koscia ramu podzialac.
@sops Dokładnie, no może masakry nie było, ale reszta sie zgadza. Nie mam pojęcia co z tym ramem, a jeżeli chodzi o prąd to pewnie nie ominie mnie kupno zasilacza awaryjnego czy tam ups, tylko nie wiem czemu dopiero od tych 3 miechów tak sie dzieje.
@glukonard: Przeciez to jest paranormalne i jeszcze ten monitor. U innych dziala a u Ciebie nie. Abstrakcja jakby to byla wina monitora...no chyba ze. Moze sterowniki grafiki, plyty/biosu cos psuja? Moze jakis stary sterownik smietnik robi no ale nadal to by u wszystkich nie dzialalo a nie tylko u Ciebie.
@sops A tutaj cie zaskocze, bo nawet podczas formatu potrafił sie zrestartować bo takowy był, ale dał mi troche czasu i normalnie sformatowałem i zainstalowałem windowsa na czysto, więc to chyba nie sterowniki.
@sops Listy sprawdziłem wszystkie jakie mam w domu a jest ich z 8 albo 9, tak samo gniazdka i nic się nie zmieniło. Jeszcze trochę i będę rozpalał kadzidełka za każdym razem, jak komputer włączę.
@glukonard: Hehe przeciez to jest niemozliwe... Moze jednak te ramy sa walniete, masz mozliwosc podmiany na kompletnie inne sztuki? 2 miesiace sie z tym #!$%@?... Wez to sprzedaj wszystko i kup cos innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)