Wpis z mikrobloga

#szczepionkowcy #antyszczepionkowcy

Cieszy mnie obserwowanie dyskusji, gdyż można zaobserwować ciekawe zjawiska społeczne:

1. Demokracja i wolność to fasada za którą stoją totalniacy. Chcieliby nakazami ikarami zmusić ludzi do szczepień
2. Wartość życia. Ze śmiechu się skręcam gdy czytam argumenty o powrocie epidemi, chorobach, zarazach. To normalne. Czyżby szczepionkowcy bali się śmierci? Przecież to irracjonalne - każdy organizm na ziemi umiera. Człowiek też. A pełno tu ludzi bojących się śmierci.

#medycyna #przemyslenia #bekazprawakow
  • 51
@Koci: W badaniu z 2017r grono naukowców wyraża zaniepokojenie (z naciskiem na dalszą analizę) ponieważ wyniki ich badań pokazały że aluminium zawarte w szczepionkach może kumulować się w mózgu-(przez zbyt intensywne szczepienia)
"Evidence that aluminum-coated particles phagocytozed in the injected muscle and its draining lymph nodes can disseminate within phagocytes throughout the body and slowly accumulate in the brain further suggested that aluminium safety should be evaluated in the long term"
@Impresjonista: nie, ze w gettach, ale np. dzieci nieszczepione w zadnym wypadku nie powinny chodzic do szkol i przedszkoli ze szczepionymi.

Ale jezeli tacy uwazaja, ze lepiej ryzykowac, to niech ryzykuja tylko swoim zdrowiem, a nie cudzym.
@agaja: a nieszczepieni ludzie pracować ze szczepionymi. Nie. Ja jestem szczepiony mam szczepione dziecko, ale rozumiem rodziców którzy nie chcą szczepić i chciałbym by wszystkie dzieci chodziły do tych samych przedszkoli.
W badaniu z 2017r grono naukowców wyraża zaniepokojenie (z naciskiem na dalszą analizę) ponieważ wyniki ich badań pokazały że aluminium zawarte w szczepionkach może kumulować się w mózgu-(przez zbyt intensywne szczepienia)"Evidence that aluminum-coated particles phagocytozed in the injected muscle and its draining lymph nodes can disseminate within phagocytes throughout the body and slowly accumulate in the brain further suggested that aluminium safety should be evaluated in the long term"

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26082187

@Koci:
@Koci: elementem ludzkiego życia jest śmierć. Nie boję się umierać. Są ludzie którzy się jej nie boją i nie można ich zmuszać by się szczepili, a kto zmusza? Ludzie bojący się śmierci. Wstyd.
@JaMam36lat jasne i ze powoduja autyzm. Grono naukowcow obawia sie takze epidemii polio przywleczonej z Afryki, gdzie powrocily ogniska tej choroby. Robta co chceta.
@Impresjonista: Po primo, Ty się nie boisz, inni się boją śmierci i gównianego życia naznaczonego lękiem przed chorobami. Umieraj, nie korzystaj z dobrodziejstw współczesnej medycyny i umrzyj, Twój wybór i Twój problem. Po jaką cholerę epatujesz swoją pokraczną wersją odwagi? Już wiemy, że jesteś taki zajebiście odważny, ale nie wymagaj tego samego od reszty społeczeństwa. Zachowania suicydalne nie są normą medyczną i społeczną.
Jeszcze jedna mała uwaga, dopóki odmawiasz korzystania ze