Wpis z mikrobloga

Gracie jeszcze w Dirty Bomb? Jeśli tak to jest nowy najemnik (a właściwie najemniczka) do zdobycia - pani medyk ( ͡º ͜ʖ͡º)
http://www.strefammo.pl/news/guardian-dirty-bomb-nowy-medyk/

Po więcej nowinek ze świata gier MMO zapraszam do obserwowania tagu #strefammo - nieśmiało zapraszam również do odwiedzenia strony o tej samej nazwie po jeszcze więcej wiadomości/poradników/artykułów ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gry #rozrywka #steam #dirtybomb
Derol - Gracie jeszcze w Dirty Bomb? Jeśli tak to jest nowy najemnik (a właściwie naj...
  • 7
@Derol: Próbowałem wkręcić się w Dirty Bomb ze względu na starą miłość do Enemy Territory, ale jakoś nie wyszło, dałem sobie spokój po jakichś 30 godzinach gry. :(
@Derol: Tylko akurat tej wyjatkowo mi szkoda. ET jest w zasadzie FPSem mojego zycia, ktory uksztaltowal moj sposob strzelania i porusznia sie w fpsach. Wiele lat szukalem godnego nastepcy i w zasadzie jesli chodzi o gameplay to db spelnia moje oczekiwania. Chcialbym tylko zeby ktos teraz DB pieknie wypromowal, odbugowal i zbalansowal.

EDIT: Chociaz troche zajelo zanim zaakceptowalem bieganie po scianach w tej grze -_-