Wpis z mikrobloga

#heroes3 #h3 #homm3
Jako że ostatnio oba tagi nabrały niezwykłej popularności to przypomnę, a niektórych poinformuję, że zachęcamy do wzięcia udziału w drugiej już edycji zabawy "1000 map Heroes 3" pod tagiem #tysiacmaph3.

Druga edycja idzie bardzo wolno, a skoro tyle osób tutaj chwali się grą, to zapraszam do wsparcia inicjatywy poprzez raportowanie w odpowiednim formacie swoich dokonań ;)

Dla przypomnienia format:
Nazwa mapy | wielkość | trudność| początkowe miasto | początkowy bohater
Krótki opis gry + screen udowadniający wygraną. Można podejrzeć jak to wygląda w praktyce pod tagiem.
Ciekawym elementem, aczkolwiek nieobowiązkowym, jest również chwalenie się bohaterem w komentarzu :)

Zapraszam!

Dla zainteresowanych - tak wygląda podsumowanie pierwszej edycji ;)
  • 15
@Akwer: Przechodzisz dowolną mapę - odejmujesz 1. Możesz tę samą mapę nawet 1000 razy przejść, nikt Ci nie broni, wtedy 1000 razy odejmiesz 1 za każde ukończenie mapy.
@Wozyack: do konkursu można było zgłaszać tylko mapy niepublikowane wcześniej i tylko jedną, jeśli chodzi o XL. a konkurs na mape jest co rok, więc możesz szykować coś nowego na przyszły konkurs :P
@Begrezen: Nigdzie nie publikowałem, wysyłałem w zipach xD Dawno nie robiłem nowych map, ale mam jedną niedookńczoną. Może w wolnych chwilach spróbuję ją przygotować ;)