Wpis z mikrobloga

@Boonczeq: dostałeś informację na mejla o rozpoczęciu rejestracji? To ze ludzie gadają to wiesz... Jak nie, to nic nie zrobisz. W mejlu powinno być wszystko opisane. Jeżeli nadal nie wiesz - USOS -> kalendarz rejestracji -> wybierasz swój wydział i tam masz wszystko napisane co gdzie jak i kiedy
  • Odpowiedz
Obserwuj tez aktualni strony wydziału, tam tez zawsze pojawia się info. Mejl przez 5 lat studiów przychodził zawsze, czasami zdarzało się że dzień przed rejestracja XDD ale zazwyczaj było to z około tygodniowym wyprzedzeniem. Rejestracja zaczynała się w okolicach 20 któregoś września. Jak już będą wyszczególnione przedmioty w rejestracji (wejdziesz tak jak napisałam poprzednio) to byś miał większe szanse wejdź bezpośrednio na stronę przedmiotu i tam czekaj na zielony koszyczek ( ͡
  • Odpowiedz
@Boonczeq: Na UJ masz psychologię stosowaną i neuropsychologię na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej, więc wydział ten sam, tylko instytuty różne. Kampus również ten sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Boonczeq: akurat skończyłem zarządzanie to mogę Ci powiedzieć - kiedy rejestracja będzie już otwartwa wchodzisz w Usos > dla studentów > rejestacja > dodajesz "do koszyka" przedmioty które Cię obowiązują. w przypadku ćwiczeń będziesz pytany o grupy, wybieraj te które do których zostałeś przydzielony przez dziekanat. jak Chcesz coś sobie zmienić w planie, tj. przypisać się do innej grupy to w przypadku tego samego prowadzącego problemu nie robią, ale gdy idzie
  • Odpowiedz