Wpis z mikrobloga

A więc jeszcze w ten piątek zamówiłem laptop HP Pavilion 15-bc203nw po przecenie 3179zł w ramach promocji STARY NA NOWY (nie, nie daję starego laptopa). Mam dalej prawo do anulowania zamówienia, a kurier ma zamiar doręczyć mi go w poniedziałek.

Chciałbym się dowiedzieć jakie jest wasze doświadczenie lub co usłyszeliście od znajomych na temat przecenionych laptopów.
Ten laptop na stronie nie ma żadnej informacji że jest stary, ani też że nowy (na całej stronie w opisie przedmiotów nie ma takich informacji). Nie jest w kategorii OUTLET na stronie.

Pytanie zasadnicze: czy oni lecą w #!$%@?? Czy mam się czego bać?
#laptopy #laptop #hp #sieciowki #mediamarkt #mediaexpert #pomocy #sprzetkomputerowy #pytaniedoeksperta
  • 5
@qcoolka: Na razie tego sprzętu nie mam i jestem coraz bliżej ku temu by nie chcieć go mieć :D
Słyszałem też że przysługuje mi prawo zwrotu do 2 tyg. A ja nie mam zamiaru się bawić w to :P Trochę ryzykowny krok.

Wydaje mi się, że przecena wynika z tego, że sprzęt był na wystawie, może mieć pomniejsze zadrapania, wyrobione zawiasy ekranu. Zajechaną baterię po działaniu pod ładowarką non-stop. Pewnie taki