Wpis z mikrobloga

Czaicie sytuacje? Miałem wtedy 12 lat. No dobra może 13 - nie wiem, w każdym razie byłem głupi w #!$%@?. Dopiero co poznałem co to YouTube, codziennie przez 2 miesiące potrafiłem spędzić na nim po kilka godzin przeszukując jakieś jego ciemne odmęty. Zrobiłem konto, nazwałem się BartekRuleZzZ - tak samo jak w Tibii, oznaka #!$%@? prestiżu bo na jednym OTSie każdy mnie znał i byłem szanowanym sorkiem w gildii. Pewnego dnia postanowiłem dorzucić swoją małą cegiełkę do tego całego interneta, chciałem stać się jego częścią - jak to zrobić? Oczywiście, wrzucić #!$%@? filmik na YouTube. Znalazłem jakąś muzyczkę w folderze "muza mamy", zapytałem się kumpla taty co ogarniał into komputery jak to obrobić - pokazał mi program Movie Maker. Wrzuciłem muzykę ale co wziąć na tło? #!$%@? #!$%@? NIECH NAPIS POJAWIA SIĘ I ZNIKA PRZEZ 3 MINUTY. Oczywiście nie wiedziałem co to rendering i zapisywałem sam projekt i minęły #!$%@? 3 dni zanim dowiedziałem się o co chodzi. Wreszcie wrzuciłem, miałem nadzieję że filmik od razu pokaże się na głównej stronie i w kilka godzin nabije setki wyświetleń. Wiecie co? Tak się #!$%@? nie stało. Zdenerwowany #!$%@?łem to konto bo mówie że już spalone, założyłem sobie nowe - XxRucekXxPL a tamto poszło w niepamięć. Po 7 #!$%@? latach o tamtym koncie sobie przypomniałem, postanowiłem sprawdzić czy coś się zmieniło w filmiku. Wchodzę i #!$%@? oczom nie wierze.

https://www.youtube.com/watch?v=7cilsOyHpBI
  • 57
@rvtzkv: ja też tak zrobiłem. Koniecznie chciałem sprawdzić jak to jest wrzucić filmikna yt. 8 lat temu wrzuciłem jeden z folderu "śmieszne", pewnie przyniosłem na jakiejś dyskietce. Liczyłem że tak jak u Ciebie przynajmniej 500tys wyświetleń. Życie zweryfikowało. 4.8tys wyświetleń przez 8 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Drakalen
@rvtzkv
Też jak byłem w podbazie to wrzuciłem jedna piosenkę której nie było na YT, a była na wrzucie, oczywiście movie maker poszedł w ruch. Teraz ma ponad 1kk wyświetleń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@K1ngKunta A co do monetyzacji to nie można zarabiać na nie swoich piosenkach, po jakimś czasie podpięła się jakaś wytwornia i oni zgarniają hajsy z tego.
@rvtzkv kiedyś, w okolicach 2008 nagrałem "poradnik" w WMM z programu do zmiany wyglądu pulpitu na podstawie jakiegoś artykułu z gazetki komputerowej. Po kilku latach patrzę a tam prawie 400k wyświetleń, tyle samo lajków co dislajków i komentarze w stylu "debilu zepsułeś mi kompa". Zalogowałem się na stare konto i ukryłem film, po jakimś czasie go odblokowałem i wyświetlenia od tej pory stały w miejscu( ͡° ʖ̯ ͡°)