Wpis z mikrobloga

#dirtybomb #enemyterritory #wolfenstein

Na fali ostatniego znaleziska z głównej i mocnej nostalgii, spróbuję jeszcze raz w DB... Przygodę zacząłem już ponad 4 lata temu w early acces - skuszony obietnicami "następcy ET", ale średnio wyszło. W sumie około 120h mam przegrane odkąd gra jest na steamie i zlicza, ostatni raz maj 2016.

Jak sprawa wygląda teraz? Gra ma cokolwiek wspólnego z epsortem? Jest jakieś polskie community (jeśli tak to gdzie), czy zostaje tylko oficjalna strona i reddit? Czy na wypoku w ogóle ktoś w to gra :D?
  • 13
@blacktyg3r: ja lubię w to pograć i powiem szczerze, że gra się w to dobrze. Ale z ET nie wiele ma to wspólnego - tutaj rozgrywka jest dużo bardziej dynamiczna i poniekąd też więcej jest miejsca na indywidualność, ze względu na zróżnicowanie klas postaci. Jeśli chodzi o graczy, to nie ma problemu by kogoś znaleźć do gry nierankingowej na zbliżonym poziomie. Gorzej w grze rankingowej - wtedy czeka się czasami nawet
@ElCidX: O to to! Pamietam we wczesnej becie czy alfie bylem zachwycony DB a potem przyszedl ktorys update i nagle strzelanie i pruszanie zupelnie straciło 'czar'
@blacktyg3r: Przestałem grać rok temu kiedy za jednym razem znerfili moje dwie główne postacie, odświeżyłem z miesiąc temu, w międzyczasie doszła Aimee (snajper) i Turle, który rozstawia tarczę (nie grałem nim, ale z boku ma to potencjał). Community i balans tak samo gówniane jak kiedyś - mój team lvl do 5-25, tamci 60-120, cisnęli nas niemiłosiernie, 4 głosowania o shuffle oczywiście odrzucone.
@Ucho_van_Gogha: @ElCidX: @b4kus: @mpower: Czyli, że co - aż takie gunwo? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gram ponad rok już w Overwatcha i szczerze gra mi się ok, ale to jest tak casualowe, że nie umiem się zaangażować :/. Sam już nie wiem czego chce, odpalam stare poczciwe ET i wiem, że to już nigdy nie będzie to, w DB przez chwilę czułem się dobrze,