Wpis z mikrobloga

@CalkaFouriera: @dzysz @wysuszony na moje to wygląda bardziej na dziecko. Z tego co się do tej pory dowiedziałem da się założyć filtry na różne dane, nawet na pierwsze dwie litery albo na samą markę. Na szczęście mini jest raczej mało więc w ostateczności to będzie trop. Dzisiaj raczej nie będę nikomu dupy zawracał ale jutro rano startuję z tematem.
@pierwszapomoc: jeśli nie masz kontaktu do naocznego świadka to policja nic nie zdziała. Przerabiałem to niedawno i to razem z zapisem z monitoringu. Facet powiedział, że on sobie nie przypomina takiej sytuacji, więc jedyna opcja to sprawa cywilna.
@netes: no ok, ale jeśli będą ślady na zderzaku czy gdzieś tam? Może też Policja podeszła do sprawy bardzo delikatnie.
Poza tym mam kamerkę tyle że nie nagrała nic, do tego, gdyby udało mi się dotrzeć do sprawcy sam bez policji to liczę że pałka zmięknie jeśli powiem o świadku i kamerce właśnie. Na razie jestem dobrej myśli bo pojawił się kontakt i zaoferował pomoc.
@pierwszapomoc sprawdzone około 50 zapytań o podobnych numerach. X zamieniane na K, 2 na 7, 5 na 6 itp. Pozostaje zwrócić się o pomoc na fb, żeby ktoś z tamtych rejonów dał ci namiar na te auto bo wymusileś a gdyby nie ostrożność tamtego kierowcy to zapewne byś był z dzieckiem w szpitalu i chcesz się odwdzięczyć w jakiś sposób. Popatrz na spottedy itp.
@Stulejusz_Wielki: Dzięki za poświęcony czas, dobra robota. Ale połowa wyników nie wyświetla, to też zastanawia. Może któryś z nich. Kurde szkoda że to święto jest dzisiaj bo już bym coś wiedział od mojego kontaktu. Twoja rada - podchwytliwie. Już miałem pisać ale prawdziwą wersję. Twoja jest lepsza.
@pierwszapomoc możliwe, że system nie widzi bo np polisa zmieniona czy coś. Podchwytliwie zawsze działa. Jak szukam jakiejś rodziny na wiosce (taka praca) to zwykle mówię, że znalazłem portfel z dokumentami ale nie ma na nim adresu. Jeszcze nikt nigdy mi nie odmówił.
@pierwszapomoc Niestety ale policja #!$%@? zrobi. Po pierwsze jak to zgłosisz i znajdą właściciela to on nawet nie musi do nich iść aby złożyć wyjaśnienia. Po prostu nie przychodzi i tyle. Jeśli już przyjdzie to wystarczy, że powie że to nie on i sprawa będzie zamknięta po roku z powodu nie wykrycia sprawcy. Nawet jeśli przyjedzie tym samochodem ze śladami rys na samochodzie i bagieta wyjdzie je zobaczyć i będzie się wszystko