Wpis z mikrobloga

#rower
Mirki co się odjaniepawliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzwoni do mnie mama że kuzynka wróciła z 2-miesięcznego rejsu statkiem i miała z 6-7 znajomych jechać z #olsztyn do #zakopane rowerem.
Problem w tym że WSZYSCY znajomi co do jednego ją wystawili... ( #bekazpodludzi ) A Magda lvl 21 wyje*ane wsiadła na rower i pojechała solo :O #czujedobrzeczlowiek #duma
Jej cel to zrobić ten trip w 6 dni, około 100 km dziennie, później koło tygodnia chill w zakopanem no i powrót również na dwóch kółkach. Do tej pory trzyma się tego założenia bo w 3 dni zajechała już za Warszawę, aktualnie znajduje się 30km za Opocznem.
Chciałbym jej jakoś pomóc ale niestety nie mam żadnego znajomego na jej trasie a sam jestem w pracy w trójmieście :(
Może ktoś z Was drogie Mirki mógłby zapewnić jej jakiś ciepły posiłek czy chociaż trochę prądu a może nawet nocleg w ciepłym łóżku? A może chociaż zrobi jej jakąś fotkę i wesprze dobrym słowem? Podróżuje z namiotem, śpi na kempingach i na podwórkach rolników, dzielny #rozowypasekrozowypasek :)
jeszcze trochę prądu ma więc kontakt jest gdyby znalazła się jakaś pomocna dłoń.
A ja się bałem zrobić solo z Poznania do Koszalina #wstyd :(
Pobierz
źródło: comment_8w7xv7SCJG97yrbgHn2VPP5QX0kihZZZ.jpg
  • 64
@Init0: przecież w hostelu też jest wśród obcych ludzi xd wiem jak to wygląda wśród osób niekorzystajacych z takich praktyk, ale da się to zrobić w rozsądny i bezpieczny sposób (ja zawsze podawałam adres i dane osoby bratu w razie gdyby nie było kontaktu, mam ze sobą noz i gaz cały czas, obserwuje i inne). Świat jest dobry, ludzie też, a strach nie pozwala tego wielu z nas zobaczyć.
@PeterFile nie oceniam to raczej grzeczny #rozowypasek
@Ozor jeśli nie masz nic przeciwko to wyślij numer telefonu a ja przekaże może będzie zainteresowana, ostatnio pogoda nie rozpieszcza
@Kactuzz no byłoby cudownie, może przy obiedzie się skusi na nocleg ale z tego co wiem to była zajęta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@seledynowa_panienka już odblokowałem, wracając będzie zainteresowana na 100%
@factoryoffaith_ zgadzam się i dzięki za podpowiedz co do środków ostrożności. Moim zdaniem ludzie są pełni empatii i wcale nie jest trudno znaleźć pomocną dłoń, oczywiście w społeczeństwie znajdą się gwałciciele i inne zbiry ale z założenia większość ludzi jest 'dobra' :)
Rozmawiałem z Magdą, powiedziała że wróci pociągiem, jednak trudy podróży dają się we znaki
Trochę skróci podróż i zatrzyma się w #krakow tutaj może @Kactuzz jakieś małe zwiedzanie ? :)
generalnie bardzo się cieszy że jest taki odzew i po wyprawie założy konto na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)