Wpis z mikrobloga

#rower
Mirki co się odjaniepawliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzwoni do mnie mama że kuzynka wróciła z 2-miesięcznego rejsu statkiem i miała z 6-7 znajomych jechać z #olsztyn do #zakopane rowerem.
Problem w tym że WSZYSCY znajomi co do jednego ją wystawili... ( #bekazpodludzi ) A Magda lvl 21 wyje*ane wsiadła na rower i pojechała solo :O #czujedobrzeczlowiek #duma
Jej cel to zrobić ten trip w 6 dni, około 100 km dziennie, później koło tygodnia chill w zakopanem no i powrót również na dwóch kółkach. Do tej pory trzyma się tego założenia bo w 3 dni zajechała już za Warszawę, aktualnie znajduje się 30km za Opocznem.
Chciałbym jej jakoś pomóc ale niestety nie mam żadnego znajomego na jej trasie a sam jestem w pracy w trójmieście :(
Może ktoś z Was drogie Mirki mógłby zapewnić jej jakiś ciepły posiłek czy chociaż trochę prądu a może nawet nocleg w ciepłym łóżku? A może chociaż zrobi jej jakąś fotkę i wesprze dobrym słowem? Podróżuje z namiotem, śpi na kempingach i na podwórkach rolników, dzielny #rozowypasekrozowypasek :)
jeszcze trochę prądu ma więc kontakt jest gdyby znalazła się jakaś pomocna dłoń.
A ja się bałem zrobić solo z Poznania do Koszalina #wstyd :(
bruno232 - #rower
Mirki co się odjaniepawliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzwoni do mnie mama że kuzy...

źródło: comment_8w7xv7SCJG97yrbgHn2VPP5QX0kihZZZ.jpg

Pobierz
  • 64