Wpis z mikrobloga

Panie i Panowie, dzisiaj dotarl do mnie prototyp, a wlasciwie pierwszy dzialajacy Electric Rooflight. Pierwszy w #anglia w calosci wykonany i zaprojektowany przez nasza firme. Cos czuje, ze bedo piniondze ( ͡ ͜ʖ ͡)

Rozmiar - dowolny jesli szklo nie przekracza 90Kg.
Silnik - elektryczny
Konstrukcja - aluminiowa

Zawojujemy glazing show w londynie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie nie powinienem wrzucac foty ale walic, niech swiat wie!
#londyn #szklo #okna #technologia #ciekawostki #pracbaza #projektowanie
CCTVm8 - Panie i Panowie, dzisiaj dotarl do mnie prototyp, a wlasciwie pierwszy dzial...

źródło: comment_RNXnzhK8ndxDhBteOTG8Cfd2DtSnZUs4.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • 0
@saltacme: To sa gotowe produkty, nie skladaki. Mowie ze to pierwsza taka konstrukcja w UK skompletowana. Nikt tego nie zrobil jeszcze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@saltacme: Dokladnie tak, zamawiasz i masz calosc gotowa od razu, rozne opcje setupu. Bedzie to na pokazach technologi szklarstwa w Londynie, jako pierwszy tego typu wynalazek
  • Odpowiedz
@piwniczak: w budynku może być odizolowana od pożaru klatka schodowa (odizolowana drzwiami pożarowymi), którą trzeba napowietrzyć (na dole automatycznie otwierają się drzwi lub okno) i oddymić (na górze otwiera się takie okno jak @CCTVm8 pokazał) - inaczej ludki zamiast się uratować by się podusili :)


@CCTVm8 wygląda fajnie, ale tym, że jest w nim cokolwiek odkrywcze to mnie zdziwiłeś
  • Odpowiedz
@piwniczak: w przypadku pożaru może trzeba auromatycznie zamknąć?
@CCTVm8: ma to wbudowaną baterię kondensatorów na której się zamyka przy stwierdzonym braku zasilania sieciowego?
Jakoś tak mają klapy dymne.
I tak jak już wcześniej pisali - nie potrzebujecie ddvelopera od embedded?
  • Odpowiedz
  • 0
@nilfheimsan: nie jestem pewien jaki jest w zastosowanym na tym modelu, ale wspolczynnik mozesz wybierac. Generalnie fabryka dostosowuje rozne opcje pod klienta
  • Odpowiedz
  • 0
@piwniczak: Jak dostane oficjalne papierki, wrzuce tutaj dane techniczne bo na chwile obecna nie chce pisac glupot, dzisiaj to dostalismy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz