Wpis z mikrobloga

Panie i Panowie, dzisiaj dotarl do mnie prototyp, a wlasciwie pierwszy dzialajacy Electric Rooflight. Pierwszy w #anglia w calosci wykonany i zaprojektowany przez nasza firme. Cos czuje, ze bedo piniondze ( ͡ ͜ʖ ͡)

Rozmiar - dowolny jesli szklo nie przekracza 90Kg.
Silnik - elektryczny
Konstrukcja - aluminiowa

Zawojujemy glazing show w londynie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie nie powinienem wrzucac foty ale walic, niech swiat wie!
#londyn #szklo #okna #technologia #ciekawostki #pracbaza #projektowanie
Pobierz CCTVm8 - Panie i Panowie, dzisiaj dotarl do mnie prototyp, a wlasciwie pierwszy dzial...
źródło: comment_RNXnzhK8ndxDhBteOTG8Cfd2DtSnZUs4.jpg
  • 66
@CzuowiekPajonk: Dziekuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wapniak: @Veuch: @unnamed89: @benzdriver: @juzekk8: @wisnia6666: @franeklubi: @viruzzet: Jest to pierwsza tego typu konstrukcja dostepna dla konsumenta w Anglii, okno dachowe otwierane elektrycznie, w calosci wykonane z aluminium i szkla. Nie jest to plastikowa #!$%@?, ktora musisz otwierac recznie. W pelni zaprojektowana i stworzona przez nasza firme, przelom na rynku w tym momencie.
@CCTVm8: az zaluje ze nie mam domu z takimi okienkami w prostym dachu (a byla taka opcja:P)
Mam tylko nadzieje, ze wspiera to jakies normalne standardy typu Zwave czy chociaz Zigbee? Bo jak appka na telefonie przez zamkniete API to wsadz sobie taki wynalazek... wiesz gdzie :P
@viruzzet:

automatycznie w przypadku zadymienia,

Nie jestem strazakiem, ale na moj niewyksztalcony, chlopski rozum otwieranie wielkiego komina w palacym sie domu nie jest najlepszym pomyslem( ͡º ͜ʖ͡º)

@CCTVm8 a na powaznie, robicie moze takie elektrycznie otwierane normalne okna, albo jeszcze lepiej silowniki ktore mozna na juz gotowych oknach zamontowac? Ostatnio do rozowego narzekalem, ze w domu po ukonczeniu bedzie pelna automatyka, tylko wlasnie zadnego rozwiazania na
@CCTVm8: serio to jakaś nowość? Ponad dwa lata temu widziałem okna, które są otwierane z aplikacji, mogą być łączone z czujnikami temperatury/wilgotności/pogodą i otwierają się automatycznie wg żądanych wskazań. Do tego można było siłownik zamontować do dowolnego okna i był całkiem mocny (oparty z tego co pamiętam na łańcuchu).
Myślałem że to coś innowacyjnego, ale chyba w innym świecie żyję :/
@Wapniak: Tak, to jest pierwszy tego typu roof light w Angli, rozni sie od zwyklego okna tym ze to okno dachowe, o spejalnym wymiarze szkla.
@piwniczak: Zapytam, ale z tego co wiem to kupuje sie w calosci juz.