Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki! Mamy już potwierdzoną datę najbliższego streama. Chciałem zebrać całą ekipę, żeby była moc, bo nie ma sensu robić streama w składzie 50% ekipy bo może być po prostu słabo, a zamiast odpalać słabego streama i psuć wrażenie po udanym, wolę to przełożyć.

Najbliższy stream za tydzień w sobotę (19.08.2017) lub piątek (18.08.2017), od godziny około 20:00, na tę datę będzie od razu gotowa nowa strona, a w niej archiwa z plączącym wykopkiem, płaczącym pedo od eksperymentu społecznego itd.

Do osób dzwoniących dołącza @Hannahalla, która będzie dzwonić do pedofili z czaterii jako rzekoma 13 latka, żebyśmy mieli więcej dowodów. Oni będą ją namawiać into segzy i inne takie, potem do rozmowy wchodzi prokurator, że pedo gadał z córką naczelnika xD

Ale to w przyszły tydzień, bo w tym by nie miała czasu. Spotkałem się też z @HPMA[*] i ustawiłem go na przyszły tydzień, w tym również by nie miał czasu, a bez jego śmiechu to nie to samo (,)


Zapraszam do obserwowania nowego tagu dotyczącego streamów -> #misteriusowystream

#misteriusowybot

Wołam spamlistę (zapisać się na spamlistę można na stronie misteriusowystream.pl) :
  • 29