Wpis z mikrobloga

unknowNews na Patronite?

Sporo osób prosi mnie ostatnio o założenie profilu na Patronite - do zbierania datków w ramach #unknownews
Do tej pory zbierałem grosze przez Paypal, ale może dedykowana platforma byłaby dobrym rozwiązaniem?

Byłbyś zainteresowany takim wsparciem?

Oczywiście wraz z wejściem na patronite, musiałbym wprowadzić kilka 'udogodnień' dla moich patronów, więc wpłacający otrzymywaliby zawsze coś ekstra.


#pytanie #ankieta

Czy wspierałbyś unknowNews na patronite?

  • TAK! 18.9% (127)
  • NIE 39.6% (266)
  • Po co? przecież mogę czytać za darmo #cebula 41.5% (279)

Oddanych głosów: 672

  • 56
Wołam zainteresowanych (752) z listy unknowNews
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @imlmpe @hym1988 @kornik20082 @p98 @loockass @banana_cthulhu @madox @Patt_ @Sarpens @sunnycoast @vv0lny @Blichar @Kacorek @Fazzy @BlackNoxus @Kion @Marcinow @rusznikarz @Dzida_przeznaczenia @agnussen @skrytohash @nihil_novi @xxdnbxx @downinthedumps @legendazligi @darek_wejder @oko @mkfdmfk @hayenz @zonbat @Ziemeck @blubi_su @kWeb24 @SanFable @ImToNy @Zayaweczka @hub33k @rzeznikmocy @czaksniff @mastermah @mackar @Dymoslaw @
Mam dylemat - z jednej strony cebula (za darmo z hackernews można te informacje czerpać) z drugiej jest to jakoś przez Ciebie obrobione (nie tracę czasu na przebijanie sie przez wszystko) więc tutaj piwko jak najbardziej mogę postawić.
Co masz na myślisz pisząc, że patron dostanie "coś ekstra" - wartosć dodana może mieć swoją cenę. Pytanie czy będzie warto.