Wpis z mikrobloga

#gearbest #przesylka #europe #registered @Andczej Witam. Zdenerwowany całą tą sytuacją i oczekiwaniem na zmianę statusu wszcząłem "śledztwo". Bardzo ciekawych rzeczy się dowiedziałem podczas niego i już na samym początku mogę odradzić tą metodę przesyłki bo już spotkałem się z czterema osobami które mają identyczny problem jak ja. Tak więc, od 13 lipca mam status, że moja przesyłka jest w tranzycie we Wiedniu. Okazało się to bzdurą. Mojej paczki austriacka poczta na oczy nie widziała. Powiedzieli mi, że nie otrzymali żadnej paczki z Hong-Kongu i na pewno jej nie ma, bo przez każdy przechodzony etap (np. opuszczenie, wejście na lotnisko, paczka poddana do tranzytu) będzie rejestrowana. Tak więc stanowczo odradzam tą metodę przesyłki i ciekawi mnie skąd tam się wzięło, że przesyłka jest w tranzycie we Wiedniu. Jak myślicie?
  • 31
@pawel-janiszek: już trackingi działają

Są dwie opcje, albo support pisze głupoty, albo statusy to głupoty


napisz do Gearbesta o zwrot pieniędzy... Ta przesyłka to oszustwo, nie ma na co czekać


XD to czemu innym przychodzą?
zielonka spokojnie, przeczekaj te ~55dni
No właśnie tego też nie rozumiem dlaczego jednym działa drugim nie. Ale pisałem z jakąś starszą menadżerką inwestorów i ona mi powiedziała, że takiej paczki u nich w systemie nie ma. Nie dostali nic mojego z Hong Kongu
ech... no dobra ale jestem trochę zawiedziony i zdenerwowany. W trackingu, że paczka w Austrii, w Austrii mi mówią, że jej nie ma... W następny poniedziałek piszę do GearBesta o ponowne wysłanie. Jestem w 100% pewny że nie przyjdzie.
W poprzedniej wiadomości popełniłem błąd moja paczka -> https://alipaczka.pl/?track=RT002225412AT została nadana 26 czerwiec, czekam na nią już ponad 30 dni, A do tego status w tranzycie nie zmienia się od 29 dni. Po jakim czasie mogę się starać o zwrot z gearbest lub Paypal ??
Prócz tej paczki tym sposobem zamówiłem także inny telefon i doszedł w około 14dni wraz z dołożonym VATem.
W następny poniedziałek piszę do GearBesta o ponowne wysłanie. Jestem w 100% pewny że nie przyjdzie.


@pawel-janiszek: i cie oleją bo nie ma podstaw do resendu, a twoja pewność oparta jest na niczym

Po jakim czasie mogę się starać o zwrot z gearbest lub Paypal ??


po około 50-55 dniach
Serio to jest normalne, że nawet osoby które zamówiły dużo później niż ja już mają paczka, a u mnie niby ciągle w tranzycie? Macie może jakiś kod gdzie paczka była długo w tranzycie i nagle ruszyła?