Wpis z mikrobloga

  • 1
@a__s
Idea Bank na plus ma kilka (3?) darmowych przelewów natychmiastowych w miesiącu. A dla fanów wrażeń wizualnych wydają w tym roku ciekawe przezroczyste karty.

Co do Nest Banku niewiele mogę powiedzieć bo konto mam założone kilka dni temu. Ale widzę że można otrzymać prowizję za polecanie, więc jakby ktoś się zdecydował zakładać to oferuję przelew 40 zł.
  • Odpowiedz
  • 1
@a__s Właściwie to najprościej będzie jak sprecyzujesz oczekiwania co do konta bankowego, bo każdemu zależy na czymś innym :p
  • Odpowiedz
@a__s jak cos polecam PKO, za bankomaty nie płacę nic ( chyba ze nie wykonam 5 transakcji kartą to wtedy 5zl), aplikacja całkiem spoko, nawet jak mi w jakimś bankomacie zczytali dane i hajs poszedł gdzieś do honolulu nie było problemów, i kartą automatycznie zablokowana więc ja osobiście polecam:)
  • Odpowiedz
Gorzej jeśli chodzi już o kartę w mBanku albo robisz transakcje za 350 zł i jest bezpłatn


@Yudep: Obecnie trzeba zrobić 5 transakcji za obojętnie jaką kwotę by mieć za darmo, nie ma progu w mBanku
  • Odpowiedz
I reklamy z Kotarskim


@aterrag: Meh, ja ich bardziej szanuję, że nie chcą zrobić social-banku. Dzielenie się stanem konta, osiągnięcia. Nawet nie ma fejsa Millenium (nie wspominając o Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)), za to konsultanci są zawsze.
  • Odpowiedz
ja pko odradzam. ma niebieski, jego przypadłością jest to ze ciagle karty odmawiają posłuszeństwa przy płaceniu zbliżeniowa. (w ciagu roku wymieniał karty 3razy)

to jest wina kart, a nie banku.

z tego co kojarzę moze wypłacać tylko w swoim bankomacie, bo z innych ma duże prowizje,

Źle kojarzysz. Nie ma prowizji, ale płacisz stałą kwotę co miesiąc, żeby nie było tych prowizji. Ta kwota jest symboliczna. Jeszcze dużo zależy od rodzaju posiadanego
  • Odpowiedz
@a__s: Jeśli chcesz przekonać się o tym jak działa naprawdę PKO przejdź się do oddziału na placu Wolności tak koło 14-15. Jest tam z 20 okienek z czego otwarte może z 1/3, czas oczekiwania z reguły po godzinę..
  • Odpowiedz