Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy i Mirabelki spod #ubierajsiezwykopem

Dzięki jak zwykle za wsparcie przy okazji ostatniej akcji! Niestety prawdopodobnie sezon wakacyjny sprawił, że brakło kilku szpadli do osiągnięcia ostatecznego celu. Jak to jednak mawiają, jutro też jest dzień. A każdy dzień przynosi nam nowe szanse. Czy jakoś tak.

Dziś mam dla Was drugą część materiału o letnich marynarkach w postaci lookbooka z trzema propozycjami w tym temacie. Na szczególną uwagę zasługuje mój fotograf Maciej (tym razem w roli modela), który wyraźnie i bezpardonowo zadaje kłam twierdzeniu, że naszym chłopakom brakuje luzu. Śmiem twierdzić nawet, że mógłby na śniadanie łyknąć pół Półwyspu Apenińskiego i to bez rozklejania palców u dłoni #pdk

Film podlinkowany poniżej, wersja tekstowo zdjęciowa tutaj: http://bit.ly/LetnieMarynarkiWpis


Miłego wieczoru życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #menswear #modameska #wiwt #waywt #klasycznaelegancja #youtube
UszatyBloger - Czołem Mircy i Mirabelki spod #ubierajsiezwykopem 

Dzięki jak zwykl...
  • 3
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Odpowiadając tu na ankietę - numer dwa, z uwagi na buty :D I te podciągnięte rękawki, jak w damskim żakieciku z mieszanki poliestru z wiskozą... ble
  • Odpowiedz