Wpis z mikrobloga

Mirki poleci ktoś casualowa koszule OCBD sky blue, powiedzmy do 250 zł? Zależy mi na tym, aby materiał był bardziej matowy i casualowy, także royal oxford odpada.

Póki co myśle o charles tyrwhitt i zwężeniu jej u krawcowej(http://www.ctshirts.com/uk/extra-slim-fit-sky-blue-plain-washed-oxford-shirt/CSR0636SKY.html?dwvar_CSR0636SKY_casualShirtSize=M).

BTW, ktoś wie czy przesyłki z CT przychodzą pocztą czy kurierem? Nie mogę znaleźć tej informacji w necie
#modameska
  • 6
@sylar_001: Ten washed oxford CT powinien spełnić Twoje wymogi. To gruba, matowa, casualowa tkanina. Czym przychodzi przesyłka niestety nie wiem, zamawiałem grupowo i kto inny odbierał. Dodam jeszcze że to naprawdę obfite kroje i warto sprawdzić dokładnie tabelki rozmiarów.
@Xune: Dzięki. Wiesz może, czy koszule te sa raczej szerokie czy waskie w ramionach? I dodatkowo myślisz czy zamawianie o jeden rozmiar większe, ze względu na to, że posiadam dosyć szerokie ramiona, a następnie drastyczne zwężenie u krawcowej może sie udac?
@sylar_001: Są bardzo szerokie, jeśli jesteś w stanie kupić koszulę z wieszaka to wątpię żebyś musiał zwiększać rozmiar - u mnie to chyba najszersza koszula w ramionach spośród posiadanych. Zawsze możesz napisać do nich pytając jaka jest szerokość, może będa mieli tą informację
@dGustator: Przejrzałem je pobieżnie, wzornictwo od tragicznego po mocno średnie... Nie wiem czy mają w ogóle jakiś sky blue OCBD, na pewno mają masę kontrastowych, kolorowych guzików i dziwnych wzorów.
@Xune: trzeba obserwować, oni robią krótkie serie po 20-30 koszul z jednej tkaniny. Czasami są to tkaniny noname, czasami markowe, miałem od nich kilka lnianych koszul kupionych w 2015 roku i byłem zadowolony, choć kupowałem je po około 50€, a nie na ostatecznej wyprzedaży. Teraz pewnie są tylko ostatki z magazynów