Wpis z mikrobloga

@power-weak brzydki ryj = musisz maksymalizować swój rozwój tak żeby zarabiać pieniądze + siłka(może być w domu jak brak pewności siebie żeby pójść na siłkę)
Innej drogi nie ma dla brzydkiego ryja. Sorry
Tylko w ten sposób staniesz się pewny siebie co zapewni Ci dostęp do ruchania
  • Odpowiedz
@power-weak nie u divy. Jeśli będziesz miał kasę i będziesz umięśniony, to będziesz pewny siebie i nawet brzydki ryj Ci nie przeszkodzi w tym żeby dymać lochy. To jest w #!$%@? proste. Tylko ludzie to komplikują niepotrzebnie. No chyba, że jesteś całkowicie zdeformowany na twarzy przez jakiś wypadek czy coś, to trochę gorzej, ale jak jesteś poprostu brzydki, to nie ma tragedii)
  • Odpowiedz
  • 105
to będziesz pewny siebie i nawet brzydki ryj Ci nie przeszkodzi w tym żeby dymać lochy. To jest w #!$%@? proste.


@mr_ponglish: XDDD, JUST BE COFIDENT BRO. Wy serio myślicie, że jakakolwiek laska będzie miała ochotę na #!$%@? jakiegoś brzydala, bo jest on pewny siebie? xD. Jaki w ogóle niby jest proces myślowy u kobiet według was wtedy? "No, może jest brzydki, niski i mnie obrzydza, ale pewny siebie do mnie
  • Odpowiedz
@mr_ponglish: Marzenie, żeby to tak działało.

Innej drogi nie ma dla brzydkiego ryja. Sorry


Nie wiem dlaczego po napisaniu jakiegoś farmazonu ludzie piszą "sorry" albo coś w tym stylu. Myślisz, że to jest jakaś ciężka, nieoczywista prawda? Albo, że ktoś o tym wcześniej nie pomyślał?

Tylko w ten sposób staniesz się pewny siebie co zapewni Ci dostęp do ruchania


Bycie pewnym siebie bez "dowodu" w postaci obiektywnych atutów jak wygląd jest
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.