Wpis z mikrobloga

#maratonzeldy

Ocarina of Time ukończone!
czas: 10:51:23
Dokumentacja

Ah, Eh, Oh, Okaryna ()
Dobra postaram się streszczać.

Zanim pierwszy raz zagrałem w Okarynę, przeszedłem już Link's Awakening oraz Oracle of Seasons, jednak o mamo, co ta gra zrobiła ze mną to tylko ja wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uwielbiam tę grę, począwszy od muzyki po taką głupotę jak robaki pod kamieniami.
Muzyka jest wspaniała, każdy dunegon ma własny klimat, każde miejsce własną "aurę" czy też "energie", kiedy wchodzisz do Kakariko Vilage, wiesz gdzie jesteś, nawet ze związanymi oczami, i tak jest z każdą niemal lokacją (no zakładając że nie grasz pierwszy raz).
Cudowne postacie, Saria, Ruto, Darunia, ze świetną tworzącą się wspólną z nami historią, postacie które witamy z uśmiechem na ustach przy każdym ponownym rozpoczęciu gry, czy nawet poboczny naukowiec przy Lake Hylia, czy da się go z kimkolwiek innym pomylić? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Świetne dungeony, od absurdalnego żołądka Lorda Jabu Jabu, po coś tak chorego jak Bottom of The Well czy Shadow Temple, "E for Everyone!" ta jasne :D
Gdybym grał w to mając mniej niż 10 lat to bym strzelił tę grę w kąt, albo prosił kogoś starszego o pomoc w tych lokacjach. ;) Jednak wszytko jest klimatyczne jak mało co.

To jest ta gra, którą kończysz i wciąż z Tobą zostaje(przynajmniej w moim przypadku), nie zliczę ile się nasłuchałem teorii o tej grze na YouTube, jeśli miałbym wybrać jeden kanał to byłby to ten: LINK
Nadal uwielbiam posłuchać raz na jakiś czas o teoriach na temat dungeonów w tej grze (to pierwsze filmy na tym kanale), ale ja jestem dziwny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WADY!
...
Kurde nie ma.. przynajmniej w wersji na 3DS, gdzie Navi już nie wkurza, a dzięki dynamicznemu ekwipunkowi Water Temple jest jednym z moich ulubionych ( )

Na celowniku Majora's Mask, jeśli coś może walczyć z Okaryną to właśnie ta gra (ʘʘ)

  • 7
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@brzydki_ork: Coo? Żartujesz :D
Teraz gdy klikasz sobie "paluszkiem" i masz buty klikasz jeszcze raz i nie masz? ( ͡º ͜ʖ͡º) jak wspomniałem to mój ulubiony poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@brzydki_ork: idziesz na dół woda na zero, sprawdzasz wszystkie pokoje, potem tak samo ze środkiem i górą, i szukasz pokoi gdzie jeszcze nie możesz sie dostać + pro tip kluczyk jest tam gdzie spuszcza sie wodę na sam dół, woda musi miec poziom środkowy, za ściana ( ͡° ͜ʖ ͡°) to bardzo prostu temple ( ͡° ͜ʖ ͡°)