Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, w tym roku pisałem maturę i chcę iść na informatykę, matma rozszerzona na 88%, a anglik na 80%.
Dostałem się na FIS na AGH (928pkt i nie dostałem sie na EIT ;x)
Ale złożyłem też papiery na UJ na MII
Zastanawiam się nad tymi dwoma uczelniami, przede wszystkim zależy mi na tym żebym czegoś się nauczył, ale nie siedział cały czas przed książkami, tylko miał czas na to żeby pouczyć się czegoś w domu, wyjść na siłkę, a w piątek się alkoholizować.
Generalnie złożyłem jeszcze na pwr na cyberbezpieczeństwo, bo w przyszłości chciałbym w tym robić, ale szanse że się dostane są małe, bo brak trzeciego rozszerzenia.
Tak więc reasumując która uczelnia byłaby lepsza w moim przypadku?
#uj #agh #matura #informatyka
  • 14
@Sebqu: najwięcej to się sam nauczysz tak na prawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°) najważniejsze żeby się niepotrzebnych rzeczy nie uczyć bo szkoda czasu. Na FIS przesiew niezły też robią głównie z matmy i fizyki. Nazwa wydziału zobowiązuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Idź tam jak ci się nie spodoba to spokojnie możesz zmienić wydział (jeżeli zdasz semestr) bez straty połowy lub całego roku.
@kurocho no właśnie boję się o fizykę, bo tyle co potrafię to podstawy. Dokładnie jak mówisz chciałbym się uczyć w domu, a na studiach bez pierdół.
Dlatego jestem coraz bardziej przychylny do UJ

Orientujecie się może czy te koła naukowe na AGH(słyszałem że jest pare ciekawych), są warte tego żeby przemęczyc się z fizyka?
@datropurke: Dowiedzieliście się coś o nich, bo od znajomego który tam studiował usłyszałem, że w sumie drugi raz by tam nie szedł, zaczyna mnie to coraz bardziej do UJ przekonywać
@Sebqu: powiadomienia wykopu pozdrawiają, ale studiuje tam to się wypowiem, wyżej niż 1 rok, także ten.

Fizyka - wbrew pozorom wcale nie ejst tak źle bo zaczyna się na prawdę od podstaw, na innych wydziałach od razu próg wejscie jest większy, bo byle szybko i po łebkach. Reasumując, jak nie znasz to poznasz, jak znasz to się truche wynudzisz na 1 sem, a potem już spokojnie. Miło wspominam bo była prowadzona