Wpis z mikrobloga

  • 27
@Trusky92 Trzeba głośno o tym mówić! A firma powinna się tym szczycić, moim zdaniem na bazie tego co robi powinna rozwijać się w stronę klientów którzy doceniają ich pracę!!! NAWET targi sportowe i kulturystyczne!
  • Odpowiedz
@Trusky92 Może ktoś to przeczyta. Dziś cwane firmy z byle gówna chcą zrobić produkt fit, produkt eko, i jeszcze milion nazw na to mają! A z tego co widać prawdziwe rodzynki stoją w cieniu :(.
  • Odpowiedz
  • 25
@XdupekX: taa... kiedyś chwytam jakieś tam płatki fit z orzechami cód miud i gunwo, okazuje się, że #!$%@? więcej chemii i cukrów najgorszej maści niż zwykłe płatki z tesco ...
  • Odpowiedz
@Trusky92 No, dokładne o tym piszę. Dziś dobrze płatny marketing potrafi zrobić cuda! Jednak to my sięgamy po produkt. Ale mam nadzieje że będzie z takimi " rodzynkami " jak z dobrym krawcem, dobrym mechanikiem który robi swoje, nie potrzebuje reklamy a każdy wie że jest najlepszy i na swoją opinię pracuje czy to usługami na wybitnym poziomie, czy produktami jak wyżej wymieniona PIĄTNICA!!! LUDZIE rozmawiają a to najlepsza reklama :)
  • Odpowiedz
  • 16
Ja tam wystrzegam się produktów light. Jak cos ma mniej tłuszczu to nie ma smaku więc producenci dodają podwójna dawke cukru żeby to jakoś smakowało. Cukier jest strasznie niezdrowy. Mnie osobiście nasuwa się pytanie po co jakikolwiek cukier w jogurcie?
  • Odpowiedz