Wpis z mikrobloga

Jakie macie patenty na maskowanie kabli od TV? Mam sobie taką szafke pod tv na której obecnie stoli 40', ale kupiłem amplituner, kolumny i odtwarzacz cd i chce to postawić pod telewizorem żeby ładnie symetrycznie wyglądało. Musze powiesić tv i jakoś bezprzypałowo kable puścić po ścianie. Z kabli to będzie chyba tylko zasilanie, internet i hdmi do dekodera. Dajcie jakiś pomysł.

#remontujzwykopem #audio #protip #pytanie
zycie_dobre - Jakie macie patenty na maskowanie kabli od TV? Mam sobie taką szafke po...

źródło: comment_DmImwx604lmIezpinn6ezu5Dt1J3SLg6.jpg

Pobierz
  • 12
@zycie_dobre: ścianka z gk? To dla fachowców 2h roboty i będzie po prostu 10 cm ściana do przodu, metr ścianki robocizna to 50 PLN materiał na taką zabudowę to jedna płyta za 30 PLN i profile za 20 i gotowe. Chyba, że mieszkanie nie jest twoje to zostają maskownice ale to i tak będzie słabo wyglądać.
@zycie_dobre: w markecie budowlanym znajdziesz rurę wentylacyjną prostokątną (1m wystarcza) do tego dwa kolanka 90 stopni i chowasz to w ścianie. jak płyta karton gips to nacięcia, potem szpachla i malowanie. Jak pustak to trochę więcej zabawy bo cza kuć. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że w razie W możesz łatwo kabel wymienić.