Wpis z mikrobloga

@vgf_: zamiast oglądać wapującego majka, któremu umie robić reklamy sprzętu, a nie recki, czy innych popularnych półgłówków zobacz na konkrety, tam gdzie ktoś miał więcej jaja, żeby zrobić podstawowe pomiary.
Ten mod to kupa złomu, ostatnie smoki już są lepsze.

Za tego kaptyna dałeś pewnie 250-300zl i to jest biznes życia, gdy za rogiem za 350-380zl stoi Hcigar vt75c, a bez c są wyprzedawane stówkę taniej.
@qwed: Przecież brodacz to już dawno robi tylko reklamy
DJLsb to chyba najlepszy recenzent, choćby dlatego, że umie i nie boi się używać oscyloskopu.
Po obejrzeniu jego recki o kaptynie, poważnie prędzej bym smoka polecił.
Mi się podoba ten vt, kwestia gustu. Poza tym weź do ręki vt, a kaptyna, to rację vt nie puścisz już.

Poza tym masz jeszcze vapecige z elektroniką dna.
Ich sprzęcik ma super stosunek jakość/cena.
Tylko
@Skogyr: brodacz to się zgadza, od bardzo długiego czasu można od niego dowiedzieć się jakie to wszystko jest zajebiste. DJ robi rzeczowe recenzje, z tym że po prostu cięzko mi się jego słucha.
@Skogyr:

1. yt ogladam dla zabawy, spieta dupa dja, czy busardo sprawdzajacy sile wymagana do wcisniecia power mnie nie bawi.
2. mam pod reka troche sprzetu, jeszcze wiecej lezy po warsztatach/pracowniach znajomych. jakbym chcial zrobic pomiary, to zaden problem. ale spinac sie z pomiarami boxa za 250~300pln?
3. spadki? fuck me, przeciez baterie mi zje... a nie, czekaj - przeciez mam troche wiecej niz jeden komplet. underpowered? damn, czyli zamiast 50w
@qwed: I co z tego, jak ma najbardziej merytoryczne recki.
Zawsze wszystko wydłubie.

@vgf_: o busardo nic nie pisałem, bo jego recki są #!$%@? i również mieszy mnie używanie siłomierza. Próbuje wykazać się jakimś profesjonalizmem, ale nie tędy droga.
Nawet w trybie vw potrzebne jest stabilne podawanie napięcia, chyba, że wapujesz gówno, na #!$%@? setupach i Ci nie przeszkadza, że raz przegrzeje, raz podgotuje płyn etc.
Dla mnie nawet w
@Skogyr: bawie sie od rana. nie zauwazylem jakichs wysokich skokow/spadkow. uzywam w zakresie ~3.4v, wiec 0.3 w dol czy w gore za bardzo nie zmieni. co do setupow i lq - bywasz na tagu, wiesz co krece i miksuje, wiec nie #!$%@?. :-)
@vgf_: A to Ty jesteś od tych grzałek, no zwracam honor, bo ja się zatrzymałem na prostym claptonie z dwoma rdzeniami. Nie mam czasu i ochoty na naukę czegoś więcej.

W każdym razie zdanie podtrzymuję, że aj dżoj kaptyn to gówno i szkoda w ogóle zwracam uwagę na ten syf.
@goomowy: Kylin na prostych setupach raczej się nie wyróżnia z tłumu, ale musze przyznać, że był fajny. Bardzo przyjemny airflow i deck. Smoanta mogę długo chwalić, mam Battlestara od ponad pół roku i zasuwa bez zająknięcia (no i wygląda dobrze).
@reborn: smoant zrobił zajebiste chipy. TC chodzi zajebiscie. Zrobilem test suchej waty i zero przypalenia. No i startuje niesamowicie szybko. Zero opoznien. Jestem bardzo zadowolony.
A co do Kylina to na caterpillarach #!$%@? smakiem jak niejeden RDA

@vgf_: piszą że skóra i wygląda jak skóra. Trzyma się bardzo dobrze. Nawet pare razy lq ja oblałem przy rewicku i nic a nic się nie stało. Kumpel ma o wiele dłużej ode