Wpis z mikrobloga

40 minut materiału? :D
Forma mi się podoba, ale imho drugie parzenie powinno być dużo szybsze, warto pokazać i uświadomić ludziom że herbata i jej fusy mogą być parzone drugi raz, ale i tak imo quality content wyszedł, większość minut zbudowana poprawnie i naładowana treścią, warto jednak ją bardziej rozwinąć, wcisnąć jakieś ciekawostki na temat np parzenia, czy historii takiej herbaty, jej składu, jej wpływu na nasz organizm etc. Pooglądaj sobie czajnikowego
@Nedkely: widziałem KAŻDY film Czajnikowego, a niektóre po kilka razy. Oglądam go odkąd miał jakieś 800-900 subów. Do tego cały kanał eherbata.pl , którego już nie prowadzą ale filmiki wciąż dobre stoją. I właśnie Kącik HerbaciaŻa zaczyna się tam gdzie kończy Czajnikowy, bo zauważ, że jak on wszystko opowie , wyjaśni, to pije i o samym smaku naparu jest JEDNO ZDANIE. Tego mi u niego brakuje, a dublować jego materiałów -
@czajnikowy: Przesadzam, żeby pokazać ideę o co mi chodzi :) W teorii mają to być bardziej degustacje/recenzje w stylu Kopyry, tylko zamiast piwa herbata. Kanał Czajnikowego nie jest recenzencki tylko edukacyjny bardziej. Choć oczywiście zdarząją się wyjątki w stylu Wielkich testów różnych herbat :)
@Kapitalis: Jeszcze nie przeczytałem. Dopiero jak całość przeczytam będę sie mógł wypowiedzieć. Na pewno lepsza niż Pielewkin ;) Chociaż w bibliografii jest też Pielewkin właśnie, to Pielewkin czasmi dziwne rzeczy wypisywał XD