Wpis z mikrobloga

LINK DO GŁOSOWANIA

Mireczki i Węgierki, jestem z Wami na Wypoku ponad 4 lata, a od ponad 2 lat okazyjnie robię dla Was polandballe. Pora w końcu podejść do tematu poważnie i założyć biznes. Zapisałem się do konkursu na biznesplan i tak się złożyło, że wylądowałem w finale. Dlatego dziś, to ja zwracam się do Was z prośbą - oddajcie głos na nasz projekt i pomóżcie nam wygrać.

Jako że nie lubię żebrać, nie przychodzę do Was z niczym. Przygotowaliśmy dla Was tego nietypowego Wiedźmińskiego balla, którego rozlosujemy wśród osób, które oddadzą na nas głos i zaplusują ten wpis.

Jest to jedyna szansa na zdobycie Witcherballa, ponieważ nie będzie on dostępny, w naszej stałej ofercie (przez dłuższy czas).

Konkurs na biznesplan kończy się o północy, w sobotę (17.06). Oddawać głosy można podwójnie - z facebooka i gmaila. Ja w każdym takim wpisie - a będą jeszcze dwa - rozlosuje jedną osobę do której trafi Wiedźmin. Obserwujcie wykop i trzymajcie za nas kciuki ;-) Czołem!

LINK DO GŁOSOWANIA

Dakkar - LINK DO GŁOSOWANIA

Mireczki i Węgierki, jestem z Wami na Wypoku ponad 4 l...

źródło: comment_XFLSBRp0xIhEWgsaynT1Y5qSyJnIyWLq.jpg

Pobierz
  • 97
@Ksionc-Tomasz: To nie jest konkurs na innowacyjną technologie, która zrewolucjonizuje świat, jak pomysły Tesli, bo nagrody są zbyt skromne ale uwierz mi, pieniądze można zarobić nawet na papierze toaletowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przytoczę jeszcze taki mały cytat:

Twórcą sagi jest George Lucas, który sprytnie wziął mniej pieniędzy za reżyserię pierwszego filmu, ale w zamian uzyskał prawa do wszelkich gadżetów i zabawek. Opłaciło mu się. Stworzył „Imperium”