Wpis z mikrobloga

Od kilku dni przy prawie kazdym wpisanym szybko zdaniu w google wyskakuje mi captcha i test na bycie robotem.
Przy pisaniu bardzo szybko w wiekszosci przypadkow mam ten test, jak pisze wolniej to przewaznie nie.
Firefox najnowszy, 4 dodatki.
Sprawdzalem antywirem i antimalware, ale nic nie wykrywaja.
Jak to naprawic?
Na duckduckgo wyszukuje jak nalezy, ale do polskich wyszukiwan srednio sie nadaje.

#google #captcha #pomocy #informatyka
  • 14
@asterrr nie sądzę, żeby zależało to od prędkości, taka jedna ropucha w mojej pracy pisze wolno i to jeszcze stukając jednym palcem w klawiaturę, a i tak jej to wyskakuje.
@kemba_kukuczkov: Ip z Upc bylo stale, chyba, ze sie cos ostatnio zmienilo.
A powody:
"Opisywany ruch może być generowany przez złośliwe oprogramowanie, wtyczkę przeglądarki lub skrypt wysyłający zautomatyzowane żądania. Jeśli korzystasz ze współdzielonego połączenia sieciowego, poproś o pomoc administratora – wina może leżeć po stronie innego komputera, który używa tego samego adresu IP."
Antyviry i antimalware robilem, wtyczki tylko 4 mam - jedyna, ktora cos zmienia to 'track me not' moze
@Mald: Malwarebytes antimalware, adwcleaner uzywam regularnie raz w tygodniu.
Ogolnie dbam o porzadek na kompie, prawie nic nowego nie instaluje.
Aktualizuje wszystko co sie da itd.
@asterrr: może i wina tej wtyczki, wyłącz ją i sprawdź efekt, a najlepiej inna przeglądarka, polecam Operę i jak w niej normalnie będzie to wina tej przeglądarki, której teraz używasz lub samej wtyczki.