Wpis z mikrobloga

Mireczki z #budowadomu #budujzwykopem gdybyście się zastanawiali nad wyborem firmy dostarczającej zbiornik szamba to gorąco nie polecam firmy JESBET z Radomia
Sprawa wyglądała tak że zamówiłem zbiornik ze wstawieniem
Przygotowałem wykop , zgodnie z wytycznymi itp
Przyjechał HDS ze zbiornikiem , i zadzwonił że nie mogą wjechać bo pada a oni nie mają opon ( dodam że wjeżdzał tam TIR z naczpą bez problemów ) i czy mam gdzie złożyć zbiornik
Zapłaciłem 250pln za magazynowanie zbiornika w lokalnej piaskowni , po czym przedtsawiciele - monterzy obiecali że przyjadą w późniejszym terminie
3 tygodnie czekałem aż łaskawie panowie się pojawią , w międzyczasie zakopując dziurę ( koszty koparki ) i na nowo wykopując
Przyjechali , zaczeli się drzeć że nie mają czasu i wrzucili zbiornik do niegotowego jeszcze wykopu
Zbiornik pękł i zaczął nabierać wody gruntowej
Dzisiaj jestem po ekspertyzie fachowca od uszczelniania zbiorników
Zbiornik nie zbrojony , prawdopodobnie ilość cementu jest śladowa , i popękane wszystkie możliwe ściany
Firma zaraz po nieudanym montażu zerwała kontakt a ja sprawę już zdecydowanie kieruję do sądu bo zostałem z kupą gruzu w ziemi która lada chwila się rozsypie
Zastanawiam się nad zrobieniem osobnego wykopu o tej firmie bo to jest po prostu szczyt
  • 37
@Fidelis: Wiesz papier przyjmie wszystko , na papierze mam złote góry , szczelny zbiornik i najlepszy rodzaj betonu ( jako laik sam mogę stwierdzić że to brednia ) , teraz muszę ten fragment który dzisiaj pobraliśmy dać do eskpertyzy a to pewnie potrwa i będzie kosztowało