Wpis z mikrobloga

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Na wstępie witam wszystkich Mirków i mirabelki serdecznie. Chociaż od lat jestem uzytkowniczką portalu nigdy nie miałam potrzeby zakładania konta.
Ale wiem jaka jest w Was moc i siłą internetu.
Jestem kilka tygodni po 3 operacji kręgosłupa ledwo jestem w stanie funkcjonować.
Jednak nie chodzi mi o żadną jałmużne od kilku dni mam problem próbowałam wysłać do Polski paczkę przez firme przesylkarka.pl jednak kurier się nie pojawił sprawa ciągnie się od blisko tygodnia, dziesiątki maili, numer telefonu regionalny bo nie mógł być polski, dalej nie pomogło. Kolejnym razem chcieli aby kurierowi wysłać pinezke również nie pomogło od kilku dni wgl nie mogą skontaktować się z przewoźnikiem.
A po opisaniu sprawy na ich Fangape zaczęli ukrywać i usuwać komentarze. A następnie zadzwoniła ich Pani prawnik która próbowała mnie zastraszyć sądami policją i swoimi prawnikami. Na co również posiadam screeny.
Mirki i mirabelki pomocy proszę o wykop pokażmy siłę internetu że nie można ludzi okradać i jeszcze zastraszać!
Link do Fanpage firmy https://m.facebook.com/przesylarka
sylwia-bernacka - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Na wstępie witam wszystkich Mirków ...

źródło: IMG-20240410-113734

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • 1254
@sylwia-bernacka: kłasyk, od lat użytkowniczka, ale bez konta, pierwsze co chce to zniszczyć komuś reputacje i firme, a jedynym dowodem jest jakieś zdjęcie z dupy wyjęte. Oby to ciebie dojechali
  • Odpowiedz
@m4rio: Komentarze przeczytaj o nich zobacz jak usuwają wszystko na Facebooku.
i jaką mają ocenę na trustpilot gdzie tak łatwo już komentarzy usuwać nie można i kupować Like :)
Na prawdę nie tak trudno to zweryfikować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sylwia-bernacka: Ale czego ty od nas chcesz? Jak jest z nimi #!$%@? kontakt i kurier nie odebrał przesyłki to tylko cieszyć. Wolałabyś, żeby kurier odebrał i nie dostarczył przez kilka tygodni? Bo jak rozumiem, jesteś tylko stratna kasę za przesyłkę, ale ją masz nadal u siebie? Ile ta przesyłka kosztowała 50?100zł?

Tak wygląda życie. Są rzetelni i mniej rzetelni kontrahenci. Nie wiem jacy oni są bo mamy tylko opinie jakieś zielonki.
  • Odpowiedz
@m4rio: Potwierdzam firma jedno wielkie oszustwo o zwrot 100 euro prosiłem tygodniami.
Usuwanie komentarzy z Facebooka to u nich powszechna praktyka.
  • Odpowiedz