Wpis z mikrobloga

MIRCY KOCHANI z #uk i #anglia : potrzebuję przesłać jeden elektroniczny drobiazg z Polski na Wyspy - zależy mi, zeby dotarl szybko (idealnie 3-4-5 dni), żeby móc go śledzić/zlokalizować online i żeby nikt po nim nie deptał (Poczta Polska odpada) jaki #kurier wybrać? Da się ubezpieczyć przesyłkę? Jak to cenowo najlepiej wybrać?
Z góry dziękuję Wam i pozdrawiam () #kiciochpyta #pytanie #emigracja #wielkabrytania
  • 12
@BAGUVIX list nie pamiętam a paczka najdroższa opcja. #!$%@? przy reklamacji chcieli żeby im udowadniać że paczka nie doszła. #!$%@? jak? Nie chcieli nawet pokazać jaki podpis jest na potwierdzeniu odbioru. Jak sobie przypomnę to się tylko #!$%@?.
#!$%@? przy reklamacji chcieli żeby im udowadniać że paczka nie doszła.


@CzapkaG: A czy przypadkiem paczek z poczty angielskiej na końcówce w Polsce nie obsługuje GLS?

Ja tam Pocztę Polską sobie chwalę. Od jakichś 4 lat przy wysyłkach rzędu 100-120 paczek miesięcznie miałem 1 zaginięcie na rok
@galonim nie obchodzi mnie to kto obsługuje co. Ja zawarłem umowę z pocztą polską na dostarczenie paczki. Paczka nie dotarło a oni robili problemy z reklamacją i bujałem się kilka miesięcy z problemem.