Wpis z mikrobloga

Witam tu z #chinskiekody i kilka promocji na sobotę:

W Banggood:
Selfie Stick Blitzwolf BW-BS1 w cenie 11,99$ różowy (pozostałe 3$ więcej) (bez refa)
Xiaomi Mi6 - 6/128 GB czarny w cenie 482,66$ z kodem BGMI6128 (bez refa)
Słuchawki Xiaomi na USB typu C z redukcja szumów w cenie 50,39$ z kodem e58675 (bez refa) w sam raz do Mi6 bez mini jacka
Xiaomi Mi Box International w cenie 66,40$ z kodem 5bf7bb (bez refa)
Mini stacja pogodowa Digoo DG-C3 w cenie 9,99$ z kodem SAVING $2 (bez refa)

W Gearbest:
Xiaomi Mi6 - 6/128 GB czarny w cenie 479,99$ z kodem GRMi4G (bez refa)
Słuchawki Xiaomi na USB typu C z redukcja szumów w cenie 53,99$ z kodem Type-CS (bez refa) w sam raz do Mi6 bez mini jacka
Xiaomi Mi Android TV Box w wersji International w cenie tylko 66,99$ z kodem GBMIBOX6 (bez refa)
Ładowarka na 4 baterie Liitokala Lii-500 w cenie 16,99$ z kodem LFIN - bez zasilacza (bez refa)
I na koniec:
Xiaomi Mi5 3/64 GB biały w cenie 195,99$ z kodem MMGB4
Wołam tych, którym się wczoraj nie udało kupić: @Wypok_spoko @snx @Jacobi @replayx @Shirako @krisStarling @Gokufanpl @OloF1 niezła #cebula bo tak tanio jeszcze nie było. (bez refa)

W Tomtop:
Trójramienny fidget spinner w cenie 0,99$ z kodem TOSPINNER (bez refa)

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody . Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony
Pobierz rybakfischermann - Witam tu z #chinskiekody i kilka promocji na sobotę:

W Banggood...
źródło: comment_qXzcFh0OfxVXF8hr3vIi0b8kemv7xUaM.jpg
  • 38
Wołam zainteresowanych (54) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @magic96 @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @