Wpis z mikrobloga

Właśnie przeczytałam, że rekord zrobienia najdłuższej kupy należy do pewnego Amerykanina, który spędził 2 godziny i 12 minut “produkując” stolec o długości 3,7 metra.
Damn, zastanawiam się jak to zrobił. Miał może biegunkę i ślaczek taki dlugi zrobił, czy może nie defekował przez miesiąc i wykręcił takiego potwora...


#rekordyguinessa #kupa #kaszanka #gownowpis xD
e.....l - Właśnie przeczytałam, że rekord zrobienia najdłuższej kupy należy do pewneg...

źródło: comment_bUSPBmthWi8Lc6L9HWQddybk7JrUc6Jl.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@endostyl rekord nalezy do jakiejs laski, ktora wysrala 8m gowna (dlugosc jelita grubego i cienkiego). Zrobione bylo to pod nadzorem jakiegos lekarza, ktory faszerowal ja syntetycznym jedzeniem. Poszukam artykul, moze znajde.
  • Odpowiedz
@endostyl: > "In February 1995, working in conjunction with nutritionists at the University of Michigan, Ann Arbor, I adopted a super fiber-rich diet which allowed me to successfully produce a single extruded excrement the exact length of my colon: 26 feet. I documented the extrusion at the Cranbrook-Kingswood High School Bowling Alley, Bloomfield Hills, MI, which offered a length of floor suitable for the process and measuring the results. The cathartic
  • Odpowiedz