Wpis z mikrobloga

@trzepak12: Wystarczy, że znasz specyfikację HTTP i jak to mniej więcej działa. Dalej polecałbym pogrzebać sobie po różnych API różnych serwisów, od wykopu przez jakieś Fotki kończąc na PokemonGO

(PokemonGO brałbym bardzo poważnie, mają wyśmienicie skonstruowane API, poczytaj sobie o Unknown #6 czy tam Unknown6 zależnie jak go nazywają bo tutaj masz fajnie pokazane jak fajnie sobie wygenerować w miarę zabezpieczone queries do api)

(Wykop natomiast jest dobrym serwisem który umożliwia
@Kramarz: Takie gówno poradniki to ja mogę sam napisać, chodzi mi o porządne źródła wiedzy. W takich tutorialach nie dowiem się czy dane paginacji lepiej zwracać w jsonie w metadanych czy lepiej jednak używać HTTP Link-Headers i kiedy co jest lepsze, a właśnie o takie info mi chodzi.
@Crisu: Nie znam tych co wymieniłeś. Ogólnie to jak sobie pisałeś pod wiele api programy różne masz już jakieś wyczucie, implementacja nie ma znaczenia bo możesz ją zrobić w javie, c# a nawet w php. Java jest uboższa od c# pod względem obsługi unsigned byte dlatego trudniej jest osiągnąć pożądane szyfrowanie ()