Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, że takie postrzeganie nie dotyczy 100% populacji. Część ludzi patrzy na świat inaczej. I nie mam na myśli tutaj ludzi piszących od prawej do lewej...
  • Odpowiedz
Patrze na własny przykład do porady i powoli dociera do mnie że chyba je źle podpisałem, bo tekst jest prawidłowy i zgodny z rzeczywistością i zasadami, same zdjęcia źle zinterpretowałem - w ten "mniej poprawny sposób"

Mea Culpa - mam już prawie pewność że większość z was poprawnie interpretuje zdjęcia - Wolne z prawej strony to "czekanie na kogoś".

Wybaczcie to ze stresu przed taką publicznością ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Afropolon: Jaki sens jest dawania dwóch różnych maszyn w czasie? Prawdziwy test byłby wtedy, gdyby obie wyglądały tam samo i jedynie ich ułożenie miało nas zmusić do wyciągnięcia wniosków. Gdy ułożyłem sobie dwie takie same maszyny koło siebie, to był dla mnie naprawdę jeden ch... tak samo wśród moich znajomych na akademiku odpowiedzi układały się 50/50. Więc mnie ta cała psychologia nie bardzo przekonuje.
  • Odpowiedz
Ja tu widzę jedynie przeszłość - uchwycony zdjęciem moment w którym jakiś gość siedział na ławce koło lustra.
  • Odpowiedz
@Afropolon: Opis zjawiska i załączonych przykładów niejasny, zagmatwany, poparty złym przykładem, (koleś jest "flipnięty", co utrudnia obiektywne porównanie zjawiska o którym wspominasz.
Lewa część kadru...minęły..., podpis: czekam (dzieje się teraz, coś będzie?)
Prawa część kadru... przyszłe..., podpis: ktoś odszedł (ten koleś, czy ktoś kogo nie ma obok niego?)
Przykład z maszynami do podróży w czasie zmanipulowany ( wygląd, elementy, ustawienie odbicie lustrzane)
Temat ciekawy, bo to fakt, że wiele spostrzegań wynika
Log_WB67 - @Afropolon: Opis zjawiska i załączonych przykładów niejasny, zagmatwany, p...

źródło: comment_55YlcYUItbKb9b9ZwGlmTLKvn2zMYfDo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz