Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Atak na jaskinię brązowego potwora to rozumiem, że może budzić kontrowersje ale oral poniża, wtf? I kto powiedział, że mlaskanie pytonga trzeba kończyć spustem na twarz... od razu widać, że zarzutka albo "ekspert" co to seks widział tylko na redtube.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszystkie panny, które chciały spróbować bardzo sobie chwaliły ale ja nigdy nie byłem fanem. Pierwszy raz z ciekawości ruszyłem temat ale później to tylko jak sama zaproponowała. Trochę jednak za ciasno, jeśli mnie grzyb boli to co ona musi czuć. Dobrze, że kobiety traktują to raczej jako "specjalną okazję" nawet jak bardzo lubią bo bym się chyba pochlastał xD
  • Odpowiedz
@volodia:
Oj, wuja. Jeśli to Twoje prawdziwe poglądy, a nie trolling, to lepiej się z nimi nie afiszuj. Świadczą o znikomej fantazji seksualnej, a to niezbyt porządana cecha dla większości populacji ludzkiej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: za przegrywa się nie uważam, seks uprawiam regularnie ale anal też mnie nie kręci (w żadna stronę śmieszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)) no i co? I nic. Po prostu nie spróbuję i żyję dalej bez kręcenia gówno burzy
  • Odpowiedz