Wpis z mikrobloga

@blubi_su nie będę Cię przekonywał :) może po prostu widziałeś tylko nudne mecze, też się czasami zdarzają jak tor jest źle przygotowany, i nie ma ścigania. Polecam przejrzeć tag, jest kilka filmów z ciekawymi akcjami.
Z ciekawości, jakie sporty lubisz?

@MrShatan wszystkiego dobrego :) może dostaniesz jako prezent bilet na falubaz, czy na jakąś inna mocną drużynę :)

@xstempolx w tę sobotę (ʘʘ)
Z ciekawości, jakie sporty lubisz?


@mybeer: MotoGP. Jestem fanem. Może trochę więcej ;-) Oglądam Moto3, Moto2 i MotoGP, wszelkie sesje treningowe, kwalifikacje i wyścigi oczywiście. Na żywo i w TV. Niezwykły sport wymagającą od kierowców fenomenalnych umiejętności. Mnóstwo technicznych zakrętów. Walka do ostatniego metra. Dobór opon do warunków pogodowych, dobór składu mieszanki, gigantyczne ilości czynników wpływających na poszczególne statystyki.
Prędkości grubo ponad 340km/h. Najnowoczesniejsze technologie i prototypowe rozwiązania. O wiele bardziej
@blubi_su Żużel trzeba obejrzeć na żywo, żeby dało się go oglądać w tv. Jednak na żywo, z odległości kilku metrów ta walka na łokcie w.łuku jest zupełnie inna. No i wypadki, w tv wyglądają znacznie mniej źle, niż oglądanie ich na żywo
@blubi_su A u mnie niestety (albo ma szczęście,?) Było na odwrót, przy czym oglądałem z parku maszyn wyścig 600tek. W żużlu walka w kontakcie i możliwość oglądania na żywo całej rywalizacji, a nie tylko jej części jest dla mnie mega