Wpis z mikrobloga

@Arveit: Ja wiem czy kpina, wiekszosc kopaln (zjedzonych przez zwiazki) nie jest wyplacalna w zaden sposob. Ale rozumiem o co Ci chodzi ;-)
  • Odpowiedz
  • 4
@p-skr no tu juz decyduje siła danego sektora. Nie mam danych czy wiekszy popyt jest na wegiel czy na oprogramowanie, ale tona wegla jest tansza niz tydzien pracy informatyka :d
  • Odpowiedz
Ja wiem czy kpina, wiekszosc kopaln (zjedzonych przez zwiazki) nie jest wyplacalna w zaden sposob. Ale rozumiem o co Ci chodzi ;-)


@p-skr: swoją drogą to sektor górniczy powinni dzielić w każdym zestawieniu na wspaniały, przyszłościowy i niewypłacalny wungiel i miedziowy, który mimo usilnych starań państwa na siebie zarabia.
  • Odpowiedz
@p-skr: ja nie rozumiem, za co wogole taki górnik pieniądz dostaje? Siedzi sobie fajnie pod ziemią, robota sama się robi bo maszyny, na głowę nie pada. Do tego wcześniejsze emerytury, trzynastki, czternastki, i brak wymagań co do kwalifikacji
  • Odpowiedz
  • 2
@p-skr Siedzo tylko przy tych konputerach, a wyngiel sam się z dziury na powierzchnię nie wniesie! Jak wam będzie zimą zimno w dupę to dopiero górników wspomnita!
  • Odpowiedz