Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki. Seks przez caly czas w gumce. Dziewczyna nie chce brac tabletek. Nie jest to spowodowane zadna choroba, itp. Jestesmy razem juz 2 lata. Probuje ja przekonac, ale no nie da sie. Twierdzi, co zrozumiale, ze nie chce sie truc.
Poza tym wszystko jest super.
Z poprzednia tez w pewnym momencie przestalismy uzywac i bylo mega lepiej dla obydwu stron. Rozstalismy sie nie przez seks.
Jestem w rosterce :( Nie pasuje mi to i oczywiscie o tym z nia rozmawialem, ale nie jestem w stanie wyobrazic sobie tego na dluzsza mete.

Co myslicie?

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Dac sobie z nia spokoj?

  • Tak 41.6% (854)
  • NIe 58.4% (1199)

Oddanych głosów: 2053

  • 219
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ty może ty sobie niszcz gospodarke hormonalną Romeo? Daj jej spokoj bo madra dziewczyna, nie potrzebuje kogoś kto stawia to czy mu lepiej ponad jej zdrowie (zaraz bedzie hurrr durr ale poczytajcie badania to rozwala wszystko i ma mega konsekwencje w przyszłości )
  • Odpowiedz
@R1zorz: ja zawsze miałem w excelu tabelkę i wpisywałem wydatki na pannę, kiedyś przyszedłem i powiedziałem ze musi teraz 3 razy z połykiem wziąć i raz w dupę bo ratio spadło i zaraz ja pogonie na zawsze jak się nie poprawi i #!$%@? mnie obchodzi ze ma połamana szczękę po wypadku na rowerze. Dziwnie się patrzyli na sali pooperacyjnej ale nie ma co darować wydanej kasy, wiadomo.
  • Odpowiedz
  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania olej stary te tabletki. Ja w dwóch długich związkach przerzucałem się na hormony i przez pierwszy miesiąc było zajebiście a potem dziewczynom tak spada libido że się pochlastać można.
PS no jest też opcja ze mogły się znudzić ale obie mówią że to kwestia hormonów właśnie
PS2 z pierwszą byłem 5 lat z drugą jestem rok
  • Odpowiedz