Wpis z mikrobloga

Stanowczo wszystkim odradzamstronę BETCLIC.COM
skuszony zwrotem zakładu do 200 zł, stwierdziłem że założę konto, pech chciał że google chrome nie wiem jakim cudem zaciągnęło mi dane mojego kuzyna, dokładnie imię i nazwisko, a reszta danych takich jak adres, data urodzenia itp, była moja, stwierdziłem ze napisze do supportu, z tą sprawą, aby mi odblokowali możliwość zmiany danych, ponieważ konto ma zaledwie 5 minut, Pan stwierdził ze trzeba wysłać zdjęcie dowodu osobistego moje i mojego kuzyna, stwierdziłem więc że zamknę konto, bo nie będę do brata wypisywał o zdj dowodu, którego i tak by mi nie wysłał, a więc, założyłem konto, tym razem uważnie wpisując swoje dane, wpłaciłem 200 zł, potwierdziłem tożsamość, postawiłem zakład, który mi "nie wszedł" więc czekałem na zwrot pieniędzy, napisałem do supportu kiedy mi zwrócą pieniążki, ponieważ zakład już jest przegrany, Pani oznajmiła mi że muszę poczekać kiedy wszystkie mecze się zakończa, więc spytałem czy moje konto kwalifikuje się do zwrotu, support odpisał że moje konto jest powiązane z IP innego konta (konto które miało 5 minut kur...) więc opowiedziałem o sytuacji z bratem/kuzynem, i Pani powiedziała że wrazie czego beda wyjasniac mailowo, wczoraj chciałem zalogować się na konto po wszystkich meczach i BEC, konto zamkniete, zadnego e-maila, zadnej informacji dlaczego, poprostu sobie zamkneli, 200 zł przepadło. Dlatego ostrzegam i odradzam Panowie.
#betclic
#bukmacherka
#oszukujo
#oswiadczenie
Macieeeg - Stanowczo wszystkim odradzamstronę BETCLIC.COM
skuszony zwrotem zakładu d...

źródło: comment_K7If1yxUaayyR1ZJ4iUWyYTJPCCn8Ogv.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Macieeeg: ja w bet365 podobnie zrobilem bo dane byly mojej dziewczyny a wplate zrobilem niechcacy moja karta.
Nke chcieli z nia rozmawiac o wplacie bo byla dokonana nie jej karta i nie chcieli rozmawiac ze mna bo to nie moje konto bet365 #!$%@?
  • Odpowiedz