Wpis z mikrobloga

Gość o którym pisałem w http://www.wykop.pl/wpis/23133753/w-obecnej-pracy-pracuje-okolo-4-miesiecy-jest-gosc/ zobaczył jak pisałem jakiś komentarz na wykopie i mówi mi, że co za dziecinada, że mam czas jeszcze komentarz pisać, że ogólnie nawet w domu czy coś. Gość po 30. Zapytałem co robił jak miał 22lata i co osiągnął do tego czasu żeby mi takie rzeczy mówić, to się #!$%@?ł i mówił, że pracował i podróżował, no #!$%@? a ja oglądam wypok i #!$%@? mu do tego? Prawda Mirki? Zapytałem czy wie co to wykop, mówi że nie.
Potem przypomniało mi się, że on ogląda jebzdzidy, powiedziałem mu, że do mnie się pruje a sam przegląda jebzdzidy, zaorane na amen.

Jezu, jak ja nienawidzę #!$%@? się w czyjeś życie i komentowanie go, może i dobrze mówi, że to marnowanie czasu nawet mu to przyznałem ale po #!$%@? takie komentarze jak nic one nie zmienia.

Mnie nie obchodzi kto co robi i po co, jego sprawa, jego życie. No #!$%@? jak bym dostał 10lat za wybicie takiego ścierwa interesującego się czyimś życiem to bym strzelał jak Korwin do górników.

Jestem jakiś dziwny. Ale chyba tak prawidłowo dziwny, zawsze mam bekę jak ktoś np. umyje samochód a bo co sąsiedzi powiedzą albo trzeba wypucować podłogę na glancyś bo co powiedza, #!$%@? wystarczy odkrzyć i już jest normalnie.

W #!$%@? MAM TO CO POWIEDZĄ.

#gownowpis #pracbaza #korposwiat
  • 14
@rasjanek20: Spróbuj:

- Nie możesz powiedzieć, że "pisanie komentarzy na wykopie to dziecinada", możesz co najwyżej powiedzieć, że "TWOIM ZDANIEM pisanie komentarzy na wykopie to dziecinada"
- No dobra; Moim zdaniem pisanie komentarzy na wykopie to dzieci...
- #!$%@? MNIE TWOJE ZDANIE!!!
( ͡ ͜ʖ ͡)
@Aedem: Dla mnie istnieje różnica między portalami anonimowymi a tymi, gdzie tożsamość prawie wszystkich jest znana. Owszem, jest ściek na YT i innych, ale te portale są na tyle duże, że jakaś pojedyncza grupa użytkowników nie ma wpływu na mnie, a autorzy tak łatwo nie odpuszczają z kreowaniem contentu (tak przynajmniej się dzieje w mojej części internetu).