Wpis z mikrobloga

#!$%@? murki aż mi żal samej siebie. Najpierw przez dwa tygodnie oglądałam cały czas #danielmagical a w związku z tym, że wczoraj poszedł się do Agi ruchać to musiałam znaleźć rozrywke i obczajałam duchy. Bardzo polecam ten kanał. Przejrzałam już wszystkie odcinki, zawędrowałam na inne kanały. Wczoraj od 18 do 4:20 oglądałam różne dokumentalne pierdy o duchach. Czytałam w necie itd. Wstałam o 9 zjadłam śniadanie wielkanocne i dalej siedze przed kompem oglądajc dokumentalne filmy o duchach i zjawiskach paranormalnych.
W sumie ta sprawa - sb7 spirit box ciekawa sprawa. Działa na zasadzie rozstrojonego radia, które przegląda wszystkie możliwe fale radiowe i przeskakuje w milisekundach więc rzadkie jest wyłapanie stacji radiowych, ale zdarzają się takie. Z tego co obczaiłam, to ludzie zadają pytania typu "Jak masz na imię" a ktoś odpowiada "plecy" więc takie totalne z dupy podejrzewam, że właśnie randomowy fragment audycji radiowej, ale czasami są ciekawe odpowiedzi. "Ilu was jest?" i ktoś odpowiada "ośmiu". Albo koleś pyta czy ma zejść do piwnicy a ktoś odpowiada "nie idź tam". Czy pyta o imie a koleś odpowiada "Zygmunt" XD
Albo najlepsze jak koleś mówi do drugiego "Nic tu nie ma, żadnych zakłóceń" a ktoś odpowiada "Napewno?", Może wyłapuje jakieś sygnały wojskowe i jakiś wojskowy sobie ciśnie zwałe, bo z tego co kojarze to wojsko ma pełen dostęp do podsłuchuchiwania. Ciekawa sprawa w sumie.

Nie mogę się doczekać aż skończy się wolne, skończy magical i będe moga wrócić do normalnego życia bez oglądania streamów przez 10h dziennie i maratonów duchowych xD
Czasami mam takie #!$%@? fazy, że przez kilka dni pod rzad oglądam właśnie dokumenty o duchach, ufo czy ogólnie zjawiskach paranormalnych.
Możecie polecić ciekawe kanały na yt czy artykuły czy cokolwiek bo powoli kończą mi się pomysłe na oglądanie a trzeba coś robić przez kolejną noc.
#duchy #paranormalne
  • 20
Możecie polecić ciekawe kanały na yt czy artykuły czy cokolwiek bo powoli kończą mi się pomysłe na oglądanie a trzeba coś robić przez kolejną noc.


@consummatumest: Na wykopie był kiedyś jakiś wpis o zaginionych dziewczynach w jakiś górach? Fajnie opisany i ciekawe rozkminy były w komentarzach itp. Poza tym ktoś rzucił tam też historię o przełęczy Diatłowa. Przeczytałem o tym chyba wszystkie artykuły obejrzałem wszystkie filmiki dna YT i na koniec
@consummatumest: Ja dzisiaj to zobaczyłem i oceniam całkiem nieźle, w ogóle przez Ciebie od rana oglądam filmy o tej tematyce ;)

To znasz? https://www.youtube.com/channel/UCYKZObv8VH_Z2xXpftQXw3w Fajnie się ogląda, trochę creepy no i w paru kopalniach niezłe rzeczy się dzieją, oczywiście najbardziej polecam filmy z największą ilością wyświetleń.
Oglądałem na YT jakiś czas temu kanał faceta co bawił się ouija i w tle latały szklanki i inne graty, jak znajdę to prześle, najbardziej