Wpis z mikrobloga

@rutkins: sebę i guzika można porównać do aktorów. seba - serialowy baobab, oszczędny w grze, nie szarżuje, wie, że to maraton a nie sprint. guzik - raczej w teatrze - wie że jest scena z jego udziałem to stara się na sobie skupić uwagę, jest ekspresywny, jego występy sa takie, jakby jutra miało nie być. na maksa. dlatego guzik tak pasował do "starych" filmików daniela - jest akcja, są dymy. a
@rutkins: trochę #!$%@?.
- Gdyby nie Guzik to pewnie wykop by nie usłyszał o Danielu, bo to on robił grube dymy na mieszkaniu i też przyczynił się do ich #!$%@? stamtąd. A cały hajp na Magicala zaczął się zaraz po powrocie do domu.
- Sam zaczął ten remont i nie uciekł, a pojechał do pracy - w przeciwieństwie do Seby, który szamał na koszt Daniela.
- Było z nim sporo memów.
@rybak66zuo: No bo tak z 70% widzów Daniela go nie zna. A ziomek wbija, jest chamski i zachowuje się jak burak. Widziałem dzisiaj kilka minut jego streama na facebooku. Nie mogłem oglądać dalej.
@DywanTv: nie wiem jak ostatnio się zachowuje, bo nie mam czasu oglądać streamów tyle co kiedyś, ale oglądając go od dłuższego czasu wiem, że to ogarnięty chłopak. Nie raz Daniela bronił, rozkręcał z nim dymy na mieszkaniu - czasami sam ciągnął streama, kiedy robiło się nudno. Nawet ostatnio #!$%@?ł jak głupi z Kołobrzegu, kiedy usłyszał że Daniel ma problemy. Mam wrażenie, że on jest taki ostatnio kiedy tyle ludzi jest na
@DywanTv: i to jest słabe, bo tak jak powiedziałeś - wiele osób go nie zna. Gdyby wykop znał wszystkie odpały Magicala wobec widzów (to ile razy ich olał, uzbierał kasę i wydał na coś kompletnie innego jak np. kilka tysięcy na nowy procesor które przepił) to wcale by tak ufni wobec niego nie byli.